Registrácia - predplatné

 

Informácie podávané cez webové stránky Kežmarský šport a Kežmarský informačný express sú poskytované dvomi spôsobmi. Jedny sú voľné pre všetkých čitateľov a niektoré informácie sú spoplatňované. Jedinou cestou ako sa dostať k týmto informáciám je uhradiť príslušný poplatok za registráciu. Keďže ten je vôbec vysoký, nemal by byť problém daný poplatok uhradiť, pričom si sami môžete vybrať aj časové obdobie, za ktorý chcete mať neobmedzený prístup k informáciám na týchto stránkach.

 

Výhodou registrácie v Kežmarskom športe a Kežmarskom informačnom expresse je to, že každý predplatiteľ má aktuálne informácie zo života v regióne. Tie sa denne aktualizujú a každý predplatiteľ má automaticky aj priamy prístup k informáciám, ktoré sú z dielne administrátora stránky, teda pre iných nedostupné!

 

Pri rozhodovaní o úhrade čiastky na zaregistrovanie sa môžete sa rozhodnúť, či chcete byť zaregistrovaní iba na webovej stránke Kežmarského športu alebo iba na webovej stránke Kežmarského informačného expressu, ale je aj taká možnosť, aby ste jednou úhradou, ktorá je v konečnom dôsledku najlacnejšia, sa zaregistrovali na oboch webových stránkach.

 

Webové stránky Kežmarský šport a Kežmarský informačný express sú exkluzívnym informačno-spravodajským portálom v konkrétnom kežmarskom regióne. Prioritou Kežmarského športu je detailne a aktuálne informovať o športovom živote v meste Kežmarok.

 

Obidve webové stránky patria pod jedného administrátora, no špecifickosť daných stránok si vyžiadala rozdelenie na dve samostatné stránky. Preto nie je všetko iba na jednej stránke. Tak to vnímam ja, ako administrátor stránok a som presvedčený, že je to optimálne riešenie i pre daných používateľov týchto stránok. Už len kvôli lepšiemu prehľadu v informačnom toku, ktorý ponúka náš kežmarský región.

 

Základné sadzby registrácie (predplatného)

 

                                                                                                  Štvrťrok        Polrok              Rok             3+1 (3 roky + mesiac)

iba Kežmarský šport                                                              10 €             20 €                 30 €                100 €

Kežmarský šport + Kežmarský informačný express      15 €             35 €                 50 €                150 €

 

Poplatky sa uhrádzajú na číslo účtu: 1397434003/1111

IBAN: SK38 1111 0000 0013 9743 4003

Avizovať úhradu môžete informovať na e-mailovej adrese: info@kezmarskysport.sk.