Za bohatej účasti mladých kežmarských cyklistov sa uskutočnilo 9. júna 2018 v Košiciach piate kolo cyklistického pohára MTB XCO, ktorá mala i medzinárodnú účasť. Boli to preteky cross country pre mladých cyklistov.

V kategórii Mini chlapci štartovalo 32 mladých cyklistov, z toho až štyria z Kežmarku. Najlepšie sa darilo Richardovi Mozdenovi, ktorý skončil na deviatom mieste. Výsledky ďalších troch kežmarských cyklistov: 15. Marko Šoltés, 18. Maxim Pirhala, 24. Aleš Kundra.

V kategórii Mini dievčatá štartovalo 11 dievčat, z toho až tri Kežmarčanky. Najlepšie skončila Lea Horníková, ktorá obsadila piatu priečku. Nela Hajkovská skončila siedma a Šarlota Čermáková ôsma.

V kategórii Mladšie žiačky štartovalo osem cyklistiek. Na šiestom mieste skončila Kežmarčanka Alexandra Čermáková.

Bohatá účasť mladých cyklistov bola v kategórii Mladší žiaci. Až 33 cyklistov absolvovalo trať a najlepším Kežmarčanom bol Tobias Hajkovský, ktorý skončil na sedemnástom mieste. Natanael Rybár skončil na 27. mieste.

V kategórii Starší žiaci štartovalo 24 cyklistov a medzi nimi bol aj jediný zástupca kežmarskej cyklistiky. Kežmarčan Goran Gemza skončil na trinástom mieste.