Na tradičnom cyklistickom podujatí Znievske dni cyklistiky, ktoré sa nazývajú aj Slovenské Pyreneje, mala zastúpenie aj kežmarská cyklistika. Tú reprezentovala trojica cyklistov z CK Cyklošport Kežmarok.

V okolí Kláštora pod Znievom (okres Martin) sa v nedeľu 19. augusta 2018 najlepšie darilo tomu najstaršiemu, ktorý vo svojej kategórii skončil v prvej desiatke. Podujatie sa organizovalo v rámci cyklistickej série Merida road cup 2018.

Kategórie Masters A a B jazdili na trati dlhej 100 kilometrov a kategória Masters D išla na trati dlhej 50 kilometrov.

V kategórii Masters A štartoval Michal Danko, ktorý skončil na 12. mieste. V celkovom poradí mu patrí zatiaľ 24. priečka.

V kategórii Masters B štartoval Vladimír Lukáč, ktorý skončil na 20. mieste. V celkovom poradí sa stále drží v prvej desiatke, na deviatom mieste.

V kategórii Masters D štartoval Jozef Potok, ktorý skončil na 7. mieste. V celkovom poradí je na ôsmom mieste.