V Jahodnej pri Košiciach sa 11. 9. 2021 uskutočnili medzinárodné cyklistické preteky CST Singletrack MTB Maratón Košice – UCI C2. Na nich mala zastúpenie aj kežmarská cyklistika.

Zastúpenie na pretekoch mali obidva cyklistické kežmarské kluby, CK Cyklošport aj CK MŠK.

Jozef Potok, ktorý je členom Cyklistického klubu Cyklošport Kežmarok, získal v kategórii Masters D 60 druhé miesto. Trať merala 50 kilometrov. Prešiel ju za 2:52:50,47 h. Na víťaza Jánošíka stratil 14 minút, ale pred tretím Ukrajincom mal náskok iba niečo pol minúty, takže preteky to boli dramatické do jej konca.

T. Sliva je členom CK MŠK Kežmarok a v kategórii Masters B, kde štartovalo až 74 cyklistov, skončil na desiatom mieste. Trať merala 50 kilometrov. Prešiel ju za 2:27:10,34 h. Na víťazného Ondruša z Hlohovca stratil 13 minút, ale na strieborného Poliaka Kaweckého i bronzového Maďara Medgyesiho stratil iba šesť minút.