V sobotu 16. júna 2018 sa uskutočnili na Táloch v Nízkych Tatrách, v rámci cyklistickej série Merida road cup 2018, Majstrovstvá Slovenska v jazde do vrchu v kategórii Masters, ktorých sa zúčastnili i cyklisti Cyklistického klubu Cyklošport Kežmarok.

Dĺžka časovky bola iba 7,36 m, ale náročnosť bola vysoká, pretože prevýšenie bolo až 489 m, 6.6 %.

V kategórii Masters B štartovalo 12 cyklistov. Kežmarčan Vladimír Lukáč obsadil desiate miesto.

V kategórii Masters C štartovalo 16 cyklistov. Ľubomír Kollár z Kežmarku obsadil pekné štvrté miesto a iba 11 sekúnd ho delilo od stupňa víťazov.

Medailovú priečku si vybojoval Kežmarčan Jozef Potok, ktorý v kategórii Masters D, kde štartovalo 11 cyklistov, skončil na druhom mieste. Na víťazného Ozogána z Trnavy mu chýbalo 13 sekúnd. V tejto kategórii štartoval aj Miloš Radojčič, ktorý skončil na desiatom mieste.

Po 8 pretekoch série Merida road cup 2018 je v celkovom hodnotení Vladimír Lukáč (Masters B) na siedmom mieste, Jozef Potok (Masters D) na deviatom mieste, Janka Víznerová (Ženy Masters B) na druhom mieste a Eva Heribanová (Ženy Masters B) na štvrtom mieste. V súťaží klubov je CK Cyklošport Kežmarok, pri účasti 59 klubov, na deviatom mieste.