Ďalším hracím dňom pokračovala 29. februára 2020 Podtatranská florbalová liga. Na programe boli iba dva zápasy. Aj keď na programe boli iba dva zápasy obidve priniesli prekvapenia.

Najskôr sa predstavili dve mužstvá, ktoré sa netaja vyhrať súťaž. I preto bolo skóre po prvej tretine priam šokujúce, 5:0 v neprospech lídra. Potom sa síce hráči Falcons spamätali, ale nakoniec aj na konci bol rozdiel v skóre práve o rozdiel z prvej tretiny.

Do druhého zápasu nastúpili hráči z Veľkej Lomnice ako vysoký favorit. Súperi hrali iba v šestici, no napriek tomu sa vysoký favorit nevedel presadiť. V prvých dvoch tretinách nestrelil ani gól, naopak, súper viedol 2:0. Aj v tomto zápase si tento náskok, mužstvo, ktoré viedlo, udržalo až do konca a prekvapujúco, ale zaslúžene zvíťazilo.

Výsledky hracieho dňa:

Veľká Lomnica – Stará Ľubovňa 9:4 (Lukáč 3, Tulka 2, Tešlár, Mizera, Krasničan, Vojtek – Koleno, Rusnáček, Šatala, Urban)

Spišská Belá - Veľká Lomnica 5:3 (T. Pajer 2, L. Pajer, Toporcer, Pitoňák – Kolesár, Mizera, Lukáč)