Ďalšími zápasmi pokračovala 26. 5. 2022 jarná časť 3. futbalovej ligy žiakov do 13 a 15 rokov.

Mladých kežmarských futbalistov čakali derby zápasy so susednou obcou Ľubica.

V kategórii do 15 rokov to bola jednoznačná záležitosť kežmarských futbalistov, ktorí súperovi nedali žiadnu šancu a zvíťazili dvojciferným rozdielom.

V kategórii do 13 rokov to bol už vyrovnaný zápas, ale aj tu nakoniec oslavovali víťazstvo kežmarskí futbalisti. Po vyrovnanom prvom polčase 1:1 rozhodol o výsledku gól Cehulu na začiatku druhého polčasu.

Starší žiaci U 15

1. MFK Kežmarok – TJ Tatran Ľubica 14:0 (4:0)

Góly: 7. Renner, 9. Cehula, 18. Václavek, 29. N. Kovalčík, 38. Pacanovský, 43. Rušín, 45. Rušín, 46. Čief, 55. Václavek, 56. Štancel, 57. Štancel, 60. Dinda, 63. Renner, 65. Václavek

Zostava Kežmarku: Dinda, Cehula, Pacanovský (49. T. Miškovič), Novák, Renner, Rušín, Václavek, N. Kovalčík (49. Štancel), Čief (49. Oračko), Suchý, Oprendek. Tréner: Peter Cehula.