V sobotu 29. augusta 2020 odohrali kežmarskí futbaloví dorastenci, hrajúci v tretej lige staršieho i mladšieho dorastu, ďalšie súťažné zápasy.

Obidve družstvá proti favoritom vysoko prehrali, mladší dokonca až dvojciferne.

 

Starší dorast U19

1. MFK Kežmarok – KAC Jednota Košice 1:3 (0:0)

Góly: 52. Frič – 57. Vlk, 78. Vlk, 89. Hajduk

Žlté karty: Brand - Fecko

Zostava Kežmarku: Strakula (35. Václav), Soľava, Mrázik, Frič, Tokarčík, Baláž, Brand (60. Želinský), Urban, Dučák, Lizák, Kuruc. Tréner: Tomáš Kalafut.

 

Predbežná tabuľka 3. ligy staršieho dorastu:

1. Vranov                        6      33:6       15

2. Snina                          6       9:2       14

3. Poprad – Stráže       6      12:4      13

4. Stropkov                     6    27:8      12

5. Košická Nová Ves   5     15:6       11

6. Ľubotice                     6      10:4      11

7. Spišská Belá             6      12:6      10

8. Jednota Košice         6      14:10    10

9. Stará Ľubovňa          6      13:13    10

10. Trebišov                   6       6:10        6

11. KEŽMAROK             5     12:15       4

12. Janočko Academy  5       4:9        3

13. Svidník                     6       3:24      1

14. Sabinov                    5      7:21       0

15. Veľký Šariš               5      2:41      0

 

Mladší dorast U17

1. MFK Kežmarok – KAC Jednota Košice 1:6 (1:2)

Góly: 3. Prusák – 4. Kopka, 38. Varga, 50. Figmig, 54. Hrab, 55. Figmig, 80. Nemec

Zostava Kežmarku: Krempaský, Makara, Karabinoš, Smik, Pitoňák, Gvoždiak, Majerčák, Šperling, Staňo, Prusák, Trebuňa. Tréner: Dušan Tokarčík.

 

Predbežná tabuľka 3. ligy mladšieho dorastu:

 

 

 

1. Svidník                        6   13:10    15

2. Stropkov                    6   11:8     15

3. Vranov                        6  32:6     14

4. Ľubotice                    6   16:4     12

5. Trebišov                    5  20:7     11

6. Snina                          6   10:5     11

7. Veľký Šariš                5  18:4      9

8. Spišská Belá              5   13:11     7

9. Košická Nová Ves    4  10:9       6

10. Sabinov                     5   9:13     4

11. Stará Ľubovňa        6    7:15     4

12. Jednota Košice        6   6:20    3

13. KEŽMAROK              5   5:34     3

14. Janočko Academy  4   4:8      2

15. Poprad – Stráže       6   4:24    0