Futbaloví dorastenci Kežmarku odohrali 24. 8. 2019 ďalšie zápasy v tretej lige v skupine Východ.

Na domácom trávniku privítali mužstvá z Košíc. Mladším, ale ani starším dorastencom sa nepodarilo v zápasoch zabodovať a súper si tak spod Tatier odviezol dve víťazstvá.

 

U19

1. MFK Kežmarok – KAC Jednota Košice 2:3 (1:0)

Góly: 14. vl. Sabol, 75. Klein – 56. Vlk, 76. Mato, 85. Mato

Žlté karty: Lang – Sabol, Mato

Zostava Kežmarku: Strakula, Michlík, Soľava, Lajoš, Pitka (53. Mačičák), Pavlikovič, Lang, Tokarčík (46. Mačák), Vilček (46. Frič), Surmaj (25. Zastko), Klein. Tréner: Ľubomír Krempaský.

 

Priebežná tabuľka

1. Ľubotice                             4          15:2     12

2. Spišská Belá                      5          10:7     12

3. Trebišov                             4          20:6       9

4. Košická Nová Ves             4            6:3       9

5. Svidník                               5          10:12     9

6. Vranov nad Topľou            4          14:9       6

7. Stropkov                            3            6:4       6

8. KEŽMAROK                      4            9:8       6

9. Snina                                 5            6:6       6

10. Sabinov                           3            8:7       4

11. Jednota Košice                5            7:23     4

12. Giraltovce                        5            8:10     3

13. Rožňava                          4            7:10     3

14. Stará Ľubovňa                 4            5:11     3

15. Janočko Academy           5            6:19     3

 

 

U17

 1. MFK Kežmarok – KAC Jednota Košice 2:6 (1:3)

Góly: 17. Trebuňa, 64. Lizák – 19. Švec, 31. Jusko, 38. Švec, 49. Slávik, 54. Gazdag, 77. Švec

Zostava Kežmarku: Václav, Brand, Mrázik, Kuruc, Želinský, Smik (41. Pľuta), Gallik, Staňo (61. S. Badovský), Karabinoš, Trebuňa (41. Lizák), Gvoždiak (41. Urban). Tréner: Dušan Tokarčík.

 

Priebežná tabuľka

1. Svidník                               5          18:2     13

2. Janočko Academy              5          21:4     10

3. Trebišov                             4          10:3       9

4. Stropkov                             3            9:4       9

5. Jednota Košice                   5          12:11     9

6. Vranov nad Topľou             4          17:6       7

7. Snina                                  5            9:9       7

8. Košická Nová Ves              4            9:7       6

9. Ľubotice                              4            8:6       6

10. Giraltovce                         5          13:11     5

11. Stará Ľubovňa                  4          14:10     4

12. Spišská Belá                    5            3:11     4

13. KEŽMAROK                    4            4:15     1

14. Sabinov                           3            3:13     0

15. Rožňava                          4            2:40     0