Futbaloví dorastenci Kežmarku odohrali 5. 10. 2019 zápasy 12. kola na domácom trávniku proti súperovi z Ľubotíc.

Proti súperovi, ktorý je v obidvoch dorasteneckých kategóriách v tabuľkách nad Kežmarkom a dokonca v prvej trojke najlepších družstiev súťaže, dokázali kežmarskí futbalisti bodovať v obidvoch zápasoch, čo je určite veľmi pozitívnym faktom.

 

U19

1. MFK Kežmarok – TJ Sokol Ľubotice 4:1 (3:0)

Góly: 14. Pavlikovič, 20. Surmaj, 24. Michlík, 51. Frič - 57. Gmitter

Žlté karty: Lang – Kočiščin, Lipovský

Zostava Kežmarku: Strakula, Vrábeľ, Pavlikovič, Frič, Vilček, Zastko, Klein, Michlík, Tokarčík (13. Mačičák), Lang, Surmaj (46. Lajoš). Tréner: Ľubomír Krempaský.

 

Priebežná tabuľka

1. Trebišov                             10        38:11   27

2. Stropkov                            10        37:10   25

3. Ľubotice                             12        33:17   21

4. Vranov nad Topľou           11        37:23   21

5. KEŽMAROK                     11        30:23   21

6. Košická Nová Ves            11        23:16   19

7. Spišská Belá                      12        25:27   17

8. Snina                                  11        17:17   16

9. Sabinov                              11        35:29   15

10. Svidník                             10        21:28   15

11. Giraltovce                        11        23:18   13

12. Stará Ľubovňa                  11        18:37   10

13. Rožňava                           11        22:35     9

14. Jednota Košice                 11        13:40     7

15. Janočko Academy            11          8:49     3

 

 

U17

1. MFK Kežmarok – TJ Sokol Ľubotice 1:1 (0:0)

Góly: 49. Trebuňa – 74. Ivanič

Žlté karty: Pľuta - Kišš

Zostava Kežmarku: Václav, Soľava, Brand, B. Badovský, Smik, Trebuňa, Karabinoš (79. Staňo), Gallik, Pľuta, Želinský, Urban. Tréner: Dušan Tokarčík.

 

 

Priebežná tabuľka

1. Janočko Academy           11        51:5     28

2. Trebišov                           11        50:7     27

3. Ľubotice                           12        34:10   26

4. Svidník                             11        39:13   23

5. Košická Nová Ves            11        31:15   19

6. Stará Ľubovňa                 10        23:12   17

7. Jednota Košice                10        27:18   17

8. Stropkov                           10       17:14   17

9. Vranov nad Topľou           11        32:20   15

10. Snina                              11        22:19   14

11. Spišská Belá                   12        15:38   13

12. KEŽMAROK                   11        13:34     6

13. Giraltovce                       11        13:55     5

14. Sabinov                           11          9:41     3

15. Rožňava                          11          8:83     1