V sobotu 5. septembra 2020 odohrali kežmarskí futbaloví dorastenci, hrajúci v tretej lige staršieho i mladšieho dorastu, ďalšie súťažné zápasy.

Na ihrisku v Starej Ľubovni sa darilo mladším dorastencom, ktorí si odviezli domov dôležité víťazstvo, keď v zápase tabuľkových susedov vyhrali 2:0.

 

Starší dorast U19

MFK Stará Ľubovňa – 1. MFK Kežmarok 7:1 (2:0)

Góly: 15. Kačmarčík, 45. Horanský, 47. Kačmarčík, 52. Kačmarčík, 66. Kyseľa, 79. Drobňák z 11 m, 84. Kyseľa – 59. Frič z 11 m

Žlté karty: Horanský, Kačmarčík – Frič, Vaxmanský

Červená karta: Vaxmanský (Kežmarok)

Zostava Kežmarku: Václav, Soľava, Dučák, Mrázik, Frič, Tokarčík (54. Brand), Baláž, Urban, Vaxmanský, Kuruc, Gemza (26. Želinský). Tréner: Tomáš Kalafut.

 

Predbežná tabuľka 3. ligy staršieho dorastu:

1. Vranov                        7      35:7       18

2. Snina                          7      11:3       17

3. Stropkov                     8     36:10     15

4. Poprad – Stráže        7      13:5      14

5. Jednota Košice         8      20:13    13

6. Spišská Belá              7      15:9     13

7. Stará Ľubovňa           8      21:16   13

8. Ľubotice                     8      12:7      12

9. Trebišov                      8     11:13      12

10. Košická Nová Ve     6     16:8      11

11. Janočko Academy  7     10:11       9

12. KEŽMAROK             7     13:30       4

13. Svidník                     8       8:28        4

14. Sabinov                    7     12:25       3

15. Veľký Šariš               7      2:50        0

 

Mladší dorast U17

MFK Stará Ľubovňa – 1. MFK Kežmarok 0:2 (0:1)

Góly: 37. Smik, 52. Lizák

Žlté karty: Konkoľ, Marinčin - Gallik

Zostava Kežmarku: Krempaský, Makara (41. Gvoždiak), Karabinoš, Smik, Pitoňák, Majerčák, Šperling, Staňo, Prusák, Gallik, Lizák. Tréner: Dušan Tokarčík.

 

Predbežná tabuľka 3. ligy mladšieho dorastu:

1. Ľubotice                    8   23:5       18

2. Stropkov                    8   18:11     18

3. Vranov                        7   39:7     17

4. Trebišov                     8  27:12    17

5. Veľký Šariš                7  25:6     15

6. Svidník                       8   15:16   15

7. Snina                          7   12:6     14

8. Sabinov                      7  14:15     8

9. Janočko Academy   7   11:13     8

10. Spišská Belá            7   15:21     7

11. Košická Nová Ves    6  11:13     6

12. KEŽMAROK              7   8:40     6

13. Stará Ľubovňa         8    8:19     4

14. Jednota Košice        8   9:27    4

15. Poprad – Stráže       7   4:28    0