V stredu 26. augusta 2020 odohrali kežmarskí futbaloví dorastenci, hrajúci v tretej lige staršieho i mladšieho dorastu, ďalšie súťažné zápasy.

Obidve družstvá proti favoritom vysoko prehrali, mladší dokonca až dvojciferne.

 

Starší dorast U19

1. MFK Kežmarok – MFK Vranov nad Topľou 0:6 (0:5)

Góly: 4. Orosi, 14. Babjačok, 21. Regec, 29. Orosi, 35. Babjačok, 53. Rozkoš

Zostava Kežmarku: Václav (46. Strakula), Soľava, Frič, Vaxmanský, Tokarčík, Baláž (46. Gallik), Urban, Dučák, Želinský, Gemza, Kuruc. Tréner: Tomáš Kalafut.

 

Predbežná tabuľka 3. ligy staršieho dorastu:

1. Snina                          5       9:2       13

2. Vranov                        5      23:6       12

3. Poprad – Stráže        5      11:3      12

4. Košická Nová Ves    4     14:5       10

5. Stará Ľubovňa          5      13:7      10

6. Spišská Belá             5      12:6      10

7. Stropkov                     5    21:8        9

8. Ľubotice                     5       7:3        8

9. Jednota Košice         5      11:9       7

10. KEŽMAROK             4     11:12       4

11. Janočko Academy  4       3:7        3

12. Trebišov                   5       4:9        3

13. Sabinov                    4      6:18       0

14. Svidník                     5       3:24      0

15. Veľký Šariš               4      2:31      0

 

Mladší dorast U17

1. MFK Kežmarok – MFK Vranov nad Topľou 0:12 (0:6)

Góly: 6. Hreha, 20. Hreha, 23. Hreha, 31. Kolesár, 34. Tkačik, 38. Bindas, 48. Červeňák, 48. Hreha, 50. Mitač, 53. Hreha, 72. Hreha, 76. Bubnár

Žlté karty: Leško (Vranov)

Zostava Kežmarku: Krempaský, Makara, Karabinoš, Smik (61. Rybár), Pitoňák, Gvoždiak, Majerčák, Šperling, Staňo, Prusák (41. Biro), Bretz. Tréner: Dušan Tokarčík.

 

Predbežná tabuľka 3. ligy mladšieho dorastu:

 

 

 

1. Svidník                        5   12:10    12

2. Stropkov                    5    8:8     12

3. Vranov                        5  30:6     11

4. Trebišov                    5  20:7     11

5. Snina                          5   10:4     11

6. Veľký Šariš                4  18:2      9

7. Ľubotice                    5   12:3      9

8. Spišská Belá              5   13:11     7

9. Sabinov                       4   8:9      4

10. Stará Ľubovňa        5    7:12     4

11. Košická Nová Ves   4   8:8       3

12. KEŽMAROK              4   4:28     3

13. Janočko Academy  4   4:8      2

14. Poprad – Stráže       5   3:22    0

15. Jednota Košice        5   0:19    0