Aj keď sa riadna konferencia Východoslovenského futbalového zväzu uskutoční až 24. júna 2020 už teraz sú známe predbežné zloženia jednotlivých súťaží.

Kežmarský  klub 1. MFK Kežmarok bude opäť hrať v súťažiach, v ktorých sa predstavil aj v nedokončenom ročníku 2019/2020.

 

Muži budú hrať v piatej lige v skupine Podtatranskej. Nie je tajomstvom, že aj v sezóne 2020/2021 bude ich cieľom postup do štvrtej ligy. V súťaži sa oproti minulej sezóne neudiali žiadne zmeny a do súťaže sa prihlásili rovnaké mužstvá ako v predchádzajúcom ročníku.

Sú to: Gelnica, Nálepkovo, Kluknava, Olcnava, Levoča, Harichovce, Hrabušice, Vikartovce, Hranovnica, Vysoké Tatry, Spišská Stará Ves, Veľká Lomnica, Ľubica a Kežmarok.

Dorastenci budú hrať v tretej lige v skupine Východ. Tu nastali oproti minulej sezóne určité zmeny. V súťaži by nemali hrať tri družstvá – Stropkov, Giraltovce a Rožňava. Naopak v súťaži by mali hrať Poprad-Stráže a Veľký Šariš.

Tu je zoznam družstiev, ktoré by mali v súťaži hrať: Snina, Trebišov, Svidník, Vranov nad Topľou, Košická Nová Ves, Jednota Košice, Janočko Academy, Veľký Šariš, Sabinov, Ľubotice, Stará Ľubovňa, Poprad-Stráže, Spišská Belá a Kežmarok.

Žiaci by mali hrať v druhej lige, v skupine C. Zloženie súťaže sa oproti minulej sezóne nezmenil, takže aj v sezóne 2020/2021 budú mladí kežmarskí futbalisti hrať proti rovnakým súperom s akými sa stretli v sezóne 2019/2020.

Tu sú prihlásené družstvá do súťaže: Lipany, Nová Ľubovňa, Stará Ľubovňa, Plavnica, Podolínec, Lendak, Spišská Belá, Ľubica a Kežmarok.

 

Všetky definitívy týkajúce sa regionálnych súťaží by sa mali potvrdiť na riadnej konferencii Východoslovenského zväzu (24. 6. 2020).

 

Zdroj: vsfz