V sobotu 6. apríla 2024 odohrali kežmarskí futbalisti v 4. futbalovej lige svoj prvý zápas jarnej časti na domácej pôde.

Na svojom trávniku privítali súpera z Kalše, ktorý sa pohybuje na spodku ligovej tabuľky. Zápas sa vyvíjal podľa kežmarských nôt. Už po dvadsiatich minútach bol stav 2:0 a keď na začiatku druhého polčasu strelili domáci tretí gól do brány súpera črtal sa pohodový záver zápasu. Po prestriedaní domácich hráčov sa ale hostia nečakane zobudili a v samotnom závere strelili dva góly. Domáci si tak zápas, v ktorom suverénne kontrolovali jeho vývoj, zbytočne skomplikovali a v závere boli hostia blízko k získaniu bodu.

1. MFK Kežmarok  – TJ Mladosť Kalša  3:2 (2:0)

Góly: 5. Souza, 20. Bavoľár, 49. Souza – 83. Jurík, 87. Maciník

Žlté karty: Novák, Lajčák – Pástor, Jurík

Zostava Kežmarku: Pohoryliak – Lajčák (65. Vida), Grega, Novák (76. Pilát), Serra, Harbar, Pirhala, Kristan (65. Šomšák), Ondrejka (65. Rušin), Souza, Bavoľár. Tréner: Stanislav Koch.