Zápas druhého kola SLOVNAFT CUPu odohrali kežmarskí futbalisti na domácom trávniku 24. augusta 2022 proti Bardejovu.

Duel proti treťoligovému mužstvu, ktorý v doterajších troch ligových zápasoch ešte neprehral a je v tabuľke na treťom mieste, si domáci hráči poriadne vychutnali. V prvom polčase diváci gól nevideli, ale v druhom až tri. Ten prvý v 55. minúte strelil domáci Tomáš Ondrejka. Z vedenia sa Kežmarčania neradovali dlho, pretože o tri minúty už bolo vyrovnané. Následne prišlo u hostí k veľkému prestriedaniu, pretože čas sa blížil ku koncu a stav bol stále iba 1:1. Hosťom ale risk streliť víťazný gól nevyšiel, pretože domáci Matej Kačír strelil desať minút pred koncom druhý gól Kežmarku. Zvyšný čas domáci 2:1 udržali a postúpili do tretieho kola v Slovenskom pohári!

1. MFK Kežmarok – BŠK Partizán Bardejov 2:1 (2:1)

Góly: 55. Ondrejka, 81. Kačír – 58. Lukáč

Žltá karta: Matalík, Hazrolli – Stolárik, Haščák

Zostava Kežmarku: Pohoryliak, Kačír, Novák, Harbar, Bacula, Ondrejka (64. Grega), Kristan, Lajčák (86. Kusnyír), Bavoľár (90. Vida), Hazrolli, Matalík. Tréner: Stanislav Koch.