V prvý decembrový deň sa opäť do brány Vervy Litvínov postavil kežmarský gólman Denis Godla. V domácom zápase privítali hráči Vervy Mladú Boleslav.

V nedeľu 29. novembra 2020 sa opäť do brány Vervy Litvínov postavil kežmarský gólman Denis Godla. Tentoraz to bolo na horúcom ľade pražskej Sparty.

V piatok 27. novembra 2020 sa opäť do brány Vervy Litvínov postavil kežmarský gólman Denis Godla. V Pardubiciach čelil až štyrom krajanom, ktorí hrajú za domáce Dynamo (obrancovia Ďaloga, Mikuš a Paulovič a útočník Tybor).

Po jednozápasovej odmlke, v ktorej prehral Litvínov s Hradcom Králové 1:4, nastúpil Kežmarčan Denis Godla v utorok 24. novembra 2020 opäť do bránky litvínovskej Vervy. Tentoraz to bolo na domácom ľade, v ktorom sa stretli susedia v tabuľke, jedenásta Verva a desiaty HC Olomouc.

V utorok 17. novembra 2020 sa opäť do bránky Litvínova postavil kežmarský gólman Denis Godla, tentoraz proti Zlínu. Bol to už jeho štvrtý ligový zápas v priebehu siedmich dní! Na domácom ľade ešte Litvínov nezískal ani bod, o to dôležitejšia bola snaha hráčov v žltočiernych dresoch po úspechu.

V nedeľu 15. novembra 2020 sa opäť do bránky Litvínova postavil kežmarský gólman Denis Godla. Bol to jeho tretí ligový zápas v priebehu piatich dní, a opäť nesklamal!

Po dvoch septembrových zápasoch, v ktorých nastúpil kežmarský brankár Denis Godla v drese Litvínova v najvyššej českej hokejovej súťaži si tretiu čiarku za svoj klub pripísal člen širšej slovenskej reprezentácie až 9. novembra 2020 v Brne. Pritom je to iba piaty ligový zápas, pretože v českej hokejovej extralige bola kvôli pandémii koronavírusu mesačná zápasová výluka.

Stránky