Druhý zápas v drese Litvínova, hraného 20. 8. 2020, už nebol pre kežmarského brankára Denisa Godlu víťazný. Na turnaji Generali Česká Cup hral  Litvínov v Mladej Boleslavi a podľahol 3:5. Domáci hráči pečatili svoje víťazstvo gólom do prázdnej brány pri power-play žltočiernych.

Druhá hokejová liga už pozná svojich účastníkov, no systém ako sa bude v súťaži hrať, či každý s každým alebo bude súťaž rozdelená na Východ a Západ, ešte nie. Celkovo bude hrať v tretej najvyššej hokejovej súťaži na Slovensku 16 tímov.

Poznáte dobre hokejistu Radoslava Suchého? Viete ktorá správa bola v jeho kariére tá najlepšia? A viete aj to, ktoré jeho osobné rozhodnutie bolo v jeho hokejovej kariére najlepšie? My vieme aj to, ktoré svoje rozhodnutia neskôr ľutoval, s ktorým hráčom si najlepšie rozumel, či, ktorá rada trénera mu zmenila kariéru! No určite málokto vie, že vo svojej kariére bol ocenený aj cenou „Gentleman“, ktorá sa udeľuje najlepšiemu športovému hráčovi vo finále najvyššej juniorskej súťaže v Kanade. Toto a ešte oveľa viac prezradil tento náš úspešný hokejista v zaujímavom a exkluzívnom rozhovore.

Stránky