„Nezáleží na tom, že sme z rôznych klubov. Srdce nám bije rovnako, hokejovo!“ To je motto vedenia Hokejovej školy Be The BEST, ktorá má svojich hráčov po celom Slovensku. Venuje sa výnimočne mládeži a mladí hokejisti tu nájdu nielen individuálny prístup, férovú komunikáciu, ale aj jedinečnú motiváciu!

Skúsenosti trénerov Hokejovej školy Be The BEST, ich variabilita, ich prístup, za ktorým je vždy kvalita tréningového procesu má svoje každoročné ovocie, a to nielen v podobe víťazstiev družstiev so značkou BTB, ale aj účasti svojich družstiev na zahraničných turnajoch.

Už teraz pripravuje vedenie hokejovej školy na turnaj v lotyšskej Rige, ktorý sa uskutoční v apríli 2024.

Hokejová škola vznikla z iniciatívy trénerov, pre ktorých je hokej srdcová záležitosť. Každý z trénerov má za sebou svoju hokejovú kariéru, svoj hokejový príbeh a popri tom nadobudli nemalé skúsenosti s trénovaním. Preto nie je pre vedenie školy podstatné aký má záujemca vek, či je chlapec alebo dievča, aké má skúsenosti s hokejom, podstatná je mať chuť a odhodlanie hokej hrať. Zručnosti, schopnosti, skúsenosti i sebavedomie a kvalitu každému mladému hokejistovi vštepia práve v Hokejovej škole Be The BEST!

Tak nerozmýšľaj a poď do hokejového prostredia, kde trénujú tí najlepší!

Prihlásiť sa do hokejovej školy môžeš hocikedy. Aj hneď!

Kontakty: Mgr. Lukáš Plešavský (0905 526 942, lukas.plesavsky@gmail.com), Ladislav Majerčík (0904 619 559, ladislavmajercik@centrum.sk).