V sobotu 13. novembra 2021 odohrali na domácom ľade kežmarskí hokejisti v 2. hokejovej lige ďalší súboj o prvé miesto. Ich súperom bolo mužstvo z Trebišova, ktoré tak ako Kežmarok doteraz nenašiel v súťaži premožiteľa.

Vstup do zápasu vyšiel lepšie hosťom, ktorí gólom Šechného išli v 8. minúte do vedenia. Domácim sa podarilo vyrovnať hneď v prvej minúte druhej tretiny. Hostia ale využili svoju presilovku na druhý gól a aj keď aj Kežmarčania mali výhody presilových hier diváci sa vyrovnávajúceho gólu nedočkali. Naopak minútu pred koncom druhej tretiny im opäť hostia ukázali ako sa premieňajú presilové hry a bolo 1:3.

V záverečnej tretine sa domáci hokejisti snažili streliť kontaktný gól, ale ten padol opäť do kežmarskej siete päť minút pred koncom, ktorým hostia pečatili aj konečné skóre.

MHK Kežmarok – HK STEEL TEAM Trebišov 1:4 (0:1, 1:2, 0:1)

Góly: 21. Pavlov (Polomský, Kramár) – 8. Šechný, 27. Matis PH, 39. Kobeľa PH, 55. Stríž

Vylúčení: 4:6, plus Cvengroš – Šiňanský 5+DKZ, Bojkub (10 min.). Presilovky: 0:2.

Zostava Kežmarku: Just – Kramár, Cvejn, Pisarčík, Findura, Cvengroš, Hodorovič, Krmenčík, Kostyšák – Polomský, Pavlov, Bednarčík, Huszárik, Lapšanský, Tenkel, Jabrocký, Ištocy, M. Olejník, Kolesár, Krempaský, Jankura. Tréner: Miroslav Škovira.

Aktuálnu tabuľku 2. hokejovej ligy nájdete na titulnej strane Kežmarského športu (www.kezmarskysport.sk)