V sobotu 6. novembra 2021 odohrali kežmarskí hokejisti v 2. hokejovej lige ďalší ligový zápas. Za scvojim súperom cestovali do centra Liptova.

Kežmarčania nezačali zápas dobre, lebo prvý gól inkasovali vo svojej presilovke a druhý v oslabení. V závere každej tretiny dokázali ale strieľať dôležité góly. Dôležitý bol každý z nich, no najcennejší asi ten 83 sekúnd pred koncom tretej tretiny, ktorý strelil Viktor Kolesár. Ním vyrovnal na 4:4 a poslal zápas do predĺženia. V ňom zápas rozhodol Marek Lindeman 95 sekúnd pred jeho koncom! Kežmarčania tak stále nenašli v druhej lige svojho premožiteľa. V Liptovskom Mikuláši to bolo ale dramatické a Kežmarčanom sa opäť podarilo otočiť nepriaznivé skóre. Prehrávali už 4:1, ale nakoniec zvíťazili 5:4. Gratulujeme!

MHk 32 Liptovský Mikuláš B – MHK Kežmarok 4:5 (2:1, 2:1, 0:2 – 0:1)

Góly: 12. Florek OS, 17. Koniar PH, 25. Bacúr, 29. Pavlovič – 18. Jabrocký (Lapšanský, Tenkel), 39. Bednarčík (Kramár) PH, 43. Krempaský (Ištocy, Krmenčík), 59. Kolesár (Krmenčík, Ištocy), 64. Lindeman (Krmenčík)

Vylúčení: 9:6, plus Danko – M. Olejník 5+DKZ. Presilovky: 1:1. Oslabenia: 1:0.

Zostava Kežmarku: Just – Kramár, Cvejn, Pisarčík, Findura, Krmenčík, Kostyšák – Lindeman, Polomský, Bednarčík, Lapšanský, Tenkel, Jabrocký, Ištocy, M. Olejník, Kolesár, Krempaský, Jankura, Harendarčík. Tréner: Miroslav Škovira.

Aktuálnu tabuľku 2. hokejovej ligy nájdete na titulnej strane Kežmarského športu (www.kezmarskysport.sk)