Počas víkendu odohrali kežmarskí hokejisti v Púchove prvé dva zápasy o tretie miesto v druhej hokejovej lige.

V obidvoch zápasoch prehrali a tak v sérii hranej na tri víťazné zápasy prehrávajú 0:2. Ako v prvom, tak aj v druhom zápase odohrali Kežmarčania vyrovnané zápasy a až detaily rozhodli o víťazovi. V zápase v sobotu aj viedli, v nedeľňajšom bol stav po druhej tretine nerozhodný 2:2, ale v tretích tretinách si domáci dokázali nakloniť zápas na svoju stranu.

Vyrovnanosť duelov na Považí dáva predpoklad, že séria môže byť ako krátka, tak aj dlhá, pretože súperi sú vyrovnaní. Preto v Kežmarku sa počas najbližšieho víkendu taktiež očakávajú vyrovnané zápasy, čo je najlepšou pozvánkou ísť sa na ne pozrieť.

MŠK Púchov – MHK Kežmarok 5:4 (3:2, 1:1, 1:1)

Góly: 8. Hudík, 10. Minárik, 19. Kanaet, 40. Zemko, 54. Minárik – 5. Pavlov (Uram, Jabrocký), 19. Huszárik (Bednarčík, Lindeman), 23. Cvengroš (Bednarčík, Huszárik) PH, 47. Uram (Jabrocký, Krmenčík)

Vylúčení: 2:4. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0.

Zostava Kežmarku: Just - Cvejn, Cvengroš, Hodorovič, Krmenčík, Tomeček, Kostyšák – Ištocy, Lindeman, Bednarčík, Huszárik, Pavlov, Lapšanský, Uram, Jabrocký, Krempaský, Janaček, Tenkel, Findura,. Tréner: Miroslav Škovira.

MŠK Púchov – MHK Kežmarok 4:2 (1:0, 1:2, 2:0)

Góly: 11. Hajas, 31. Zemko, 46. Hajský, 47. Ladecký PH – 24. Huszárik (Krmenčík, Bednarčík), 25. Pavlov

Vylúčení: 5:4. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0.

Zostava Kežmarku: Just - Cvejn, Cvengroš, Hodorovič, Krmenčík, Tomeček, Kostyšák – Ištocy, Lindeman, Bednarčík, Huszárik, Pavlov, Lapšanský, Uram, Jabrocký, Krempaský, Janaček, Polomský, Findura,. Tréner: Miroslav Škovira.