V nedeľu 20. novembra 2022 odohrala litvínovská Verva, za ktorú chytá kežmarský brankár Denis Godla, ďalší dôležitý súboj v najvyššej českej hokejovej súťaži. Na domácom ľade privítal tretie mužstvo tabuľky Kométu Brno.

Zápas sa domácim hráčom vydaril doslova od prvej minúty. V nej strelili až dva góly! V šestnástej sekunde sa presadil Kudrna a v 54 sekunde zvýšil Zdráhal už na 2:0. Výborne v zápase chytal i Denis Godla, ktorý inkasoval iba jediný raz, a aj to až za rozhodnutého stavu 5:0, päť minút pred koncom zápasu. V zápase mal vyše 96 percentnú úspešnosť zákrokov, takže aj jeho zásluhou si Litvínov pripísal ďalšie dôležité tri body.

Duel sa skončil konečným výsledkom 5:1 a víťazstvom sa Litvínov dostal už na 11. miesto, ktoré zaručuje miestenku do play-off. Je to určite výborné vysvedčenie aj pre nášho brankára, pretože za mužstvo začal chytať, keď bolo na poslednom mieste tabuľky. Odvtedy odchytal 5 zápasov, v ktorých získal pre mužstvo 10 bodov.