V sobotu 13. januára 2024 odohrali hokejisti MHK Kežmarok v druhej hokejovej lige úvodný duel nadstavbovej časti, proti súperovi zo skupiny Západ.

V Púchove to bol vyrovnaný zápas, šťastnejší pre domácich, ktorí išli do vedenia už v 2. Minúte. Kežmarčania vyrovnali v druhej tretine, ale domácim pomohol gól do šatne, ktorý strelili v závere druhej tretiny.  O víťazovi sa definitívne rozhodlo v predposlednej minúte zápasu, kedy strelili domáci tretí gól zápasu.

MŠK Púchov – MHK Kežmarok 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)

Góly: 2. Deneš, 40. Pobežal, 59. Zúbek  – 26. Lapšanský (Pavlov, Hodorovič)

Vylúčení: 7:5, plus Ladecký (5+DKZ) – D. Krempaský (5+DKZ), Bednarčík (5+DKZ). Presilovky: 0:0.

Zostava Kežmarku: Just – Hodorovič, Krmenčík, Findura, M. Krempaský, Šoltés, Cvengroš, Tomeček, Cvejn – Huszárik, Bednarčík, Dzivjak, Tomala, Leskovjanský, Slivka, Lindeman, Lapšanský, Pavlov, L. Olejník, D. Krempaský, Krigovský. Tréner: Michal Kostyšák.

Aktuálnu tabuľku 2. hokejovej ligy nájdete na titulnej strane Kežmarského športu (www.kezmarskysport.sk).