Počas víkendu (20. – 21. marec 2022) odohrali kežmarskí hokejisti dva semifinálové zápasy play-off druhej hokejovej ligy.

Na trebišovskom ľade prehrali obidva zápasy. V prvom viedli po druhej tretine 3:2, ale tento priaznivý stav nedokázali udržať, súper im v tretej tretine strelil dva góly a vybojoval dôležité prvé víťazstvo v sérii hranej na tri víťazné zápasy.

V druhom zápase sa kežmarským hokejistom nedarilo vôbec, keď domáci hráči im už v prvej tretine strelili tri góly. Nakoniec im strelili až deväť a tak zo Zemplína sa naši hráči vrátili domov s dvomi prehrami.

HK STEEL TEAM Trebišov – MHK Kežmarok 4:3 (1:2, 1:1, 2:0)

Góly: 14. Halás, 31. Fedorko PH, 49. Ondrej, 51. Halás - 11. Janaček (Bednarčík, Šoltés), 19. Bednarčík, 37. Lindeman (Janaček) PH

Vylúčení: 2:6. Presilovky: 1:1. Oslabenia: 0:0. Diváci: 300.

Zostava Kežmarku: Just, Križan - Krmenčík, Kramár, Cvejn, Cvengroš, Hodorovič, Šoltés, Pisarčík, Tomeček, Findura, Kostyšák – Ištocy, Lindeman, Bednarčík, Pavlov, Lapšanský, Tenkel, Krempaský, Kolesár, Janáček. Tréner: Miroslav Škovira.

HK STEEL TEAM Trebišov – MHK Kežmarok 9:1 (3:0, 3:0, 3:1)

Góly: 3. Plochotnik, 12. Halás, 18. Hopkovič PH, 26. Halás PH, 30. Masrcinko PH, 34. Hančák, 52. Fedorko, 53. Plochotnik, 54. Béreš - 50. Uram (Jabrocký, Pavlov)

Vylúčení: 4:8. Presilovky: 2:0. Oslabenia: 0:0. Diváci: 300.

Zostava Kežmarku: Križan, Just - Krmenčík, Kramár, Cvejn, Cvengroš, Šoltés, Pisarčík, Tomeček, Kostyšák – Ištocy, Lindeman, Bednarčík, Pavlov, Uram, Jabrocký, Lapšanský, Tenkel, Krempaský, Kolesár, Janáček. Tréner: Miroslav Škovira.