V ďalšom súboji slovenských reprezentačných brankárov sa ocitol kežmarský brankár Denis Godla, keď 17. novembra 2019 jeho Rytieri z Kladna prišli na ľad do Olomouca. V bránke domácich sa do bránky postavil Branislav Konrád.

Po domácom shot-oute  v ostatnom zápase so Zlínom Denis Godla potvrdil výbornú formu aj v tom nasledujúcom, ktorý odchytal v Olomouci. Domácich útočníkov prichádzal po celý zápas do zúfalstva, pretože všetky ich príležitosti, šance či tutovky likvidoval s veľkým pokojom a suverenitou.

Na rozdiel od domácich hráčov Rytieri z Kladna pár svojich šancí využili. Po prvej tretine, po góloch Strnada a Austina bolo 0:2. Na začiatku druhej tretiny zvýšil Zikmund na 0:3 pre Kladno, po ktorom bol vystriedaný v bránke domácich Konrád, a tento stav svietil aj na začiatku tretej tretiny. Strely na brány po dvoch tretinách 25:22.

O tom, či Denis Godla vychytá svoj druhý zápas v rade bez inkasovaného gólu rozhodla tretia tretina. Tú začali domáci mohutným náporom, z ktorého vyťažili dve presilové hry. V nich sa Denis ale opäť zaskvel, keď vychytal Tomečkovu šancu. Päť minút pred koncom mali domáci ďalšiu presilovku. Najskôr v nej zlikvidoval šancu Musila a Olesza, no o pár sekúnd neskôr nakoniec Irgl prestrelil nášho reprezentanta a znížil na 1:3. Dvojgólový náskok si už Rytieri z Kladna zobrať nenechali a odviezli si z Hanej všetky tri body.

Po víťazstve v Olomouci sa Kladno dostalo po prvýkrát na desiate miesto v tabuľke. Teda na miesto, ktoré zaručuje už účasť v play-off.

Denis Godla chytil 41 striel zo 42, čo je 97,61 percentná úspešnosť.