V piatok 25. februára 2022 odohrali hráči Vervy Litvínov, za ktorý opäť chytal kežmarský brankár Denis Godla, ďalší ligový zápas v českej hokejovej extralige. Odohrali ho v Českých Budejoviciach.

Zápas Litvínovu vyšiel dokonale. Už v 4. minúte išli hostia do vedenia. V ďalšom priebehu tretiny vývoj zápasu herne kontrolovali a odmenou im bol druhý gól v sieti domácich. V závere ale ponúkli domácim presilovú hru, ktorí ju využili na strelenie gólu sekundu pred koncom tretiny.

Stav 2:1 sa ale rýchlo zmenil na začiatku druhej tretiny, keď hostia z brejku zvýšili na 3:1. Domáci potom vyvinuli tlak na bránku nášho brankára, ale Denis Godla vychytal všetky nebezpečné situácie. Výrazným spôsobom podržal svoje mužstvo a odmenou mu bol aj štvrtý gól, ktorý strelili jeho spoluhráči na konci druhej tretiny. V záverečnej tretine už Litvínov iba kontroloval svoj gólový náskok, ktorý ešte prikrášlil a hostia si z Budejovíc odviezli pekné víťazstvo 6:1.

Je to už tretie víťazstvo Litvínova v rade a v každom chytal náš brankár.

Na Denisa Godlu smerovalo 26 striel, z ktorých chytil 25, čo je 96,15 % úspešnosť.