Olomouc bol ďalším súperom litvínovskej Vervy, za ktorú chytá Kežmarčan Denis Godla. Zápas v centre Hanej sa hral 15. 10. 2021.

Bol to súboj ôsmeho a dvanásteho tímov tabuľky, ale prvá tretina bola úplne vyrovnaná, strely na brány 9:9. Na obidvoch stranách boli šance aj na skórovanie, ale brankári boli výborní. Denis Godla sa zapotil najmä pri dvoch presilovkách domácich, ale všetky šance zlikvidoval a aj preto bol stav po prvej tretine bez gólov.

Hostia z Litvínova sa dočkali prvej presilovky až na začiatku druhej tretiny, ale nezahrali ju dobre. Potom prebrali tempo hry domáci a kežmarský brankár mal dostatok príležitostí potvrdiť svoje kvality, no tlaku domácich úspešne odolával. Bolo to aj zásluhou tentoraz výbornej obrany, ktorí často strely zblokovali. Stav bol aj po 40 odohraných minútach 0:0.

Už v 35. sekunde tretej tretiny musel Godla hasiť nepozornosťsvojho mužstva, ale brejk Kaňu zlikvidoval. Potom mali dve tutovky aj hostia, ale gól diváci nevideli ani vo vlastnej sieti. Hra bola vyrovnaná a boli aj šance na skórovanie. Gól nakoniec v Olomouci padol v 53. minúte. Strelil ho domáci Olesz, keď doklepol strelu Navrátila, ktorú Godla vyrazil. Hostia sa potom snažili vyrovnať, ale domáci si umne najtesnejší náskok 1:0 udržali.

Na Denisa Godlu smerovalo 22 striel, z ktorých chytil 21, čo je 95,45 % úspešnosť.