Po desiatich dňoch bez hokeja, zapríčinených zranením ramena, sa opäť do brány Litvínova 11. februára 2022 v zápase českej hokejovej extraligy postavil kežmarský brankár Denis Godla.

Práve skutočnosť, že sa do brány litvínovskej Vervy opäť postavila brankárska jednotka, bolo hlavným ťahákom domáceho duelu proti Českým Budejoviciam.

Do zápasu vstúpili lepšie domáci, ktorí išli v 9. minúte po strele Svobodu do vedenia. Po góle sa viac hralo pred našim brankárom, ale šance Demela a Pechu chytil Godla. Najväčšiu šancu prvej tretiny mal hosťujúci Abdul minútu pred jej koncom. Denis Godla ale pri veľkom závare pred svojou bránkou včas zacvakol betóny a šancu hostí zlikvidoval.

Druhá tretina začala nevyužitou šancou domáceho Sukeľa a potom presilovkou hostí. V nej najskôr Abdul opečiatkoval tyč Godlovej brány, no o pár sekúnd neskôr už hostia vyrovnali, keď Percy prestrelil Godlu. O minútu hostia opäť trafili tyč Godlovej brány. To bolo pre domácich varovanie, začali lepšie kombinovať a aj domáci si zahrali presilovku. V nej Zdráhal strelil druhý gól a v polovici zápasu bolo 2:1. Potom prišli dva góly v jednej minúte. Najskôr domáci Strejček od modrej zvýšil na 3:1, ale o minútu neskôr Pech znížil na 3:2 a tento stav svietil aj na začiatku tretej tretiny.

Tretia tretina začala úvodným tlakom hostí, ktorí z prvej šance aj vyrovnali. Bindulis využil neprehľadnú situáciu pred Godlovou bránou a pohotovou strelou vyrovnal na 3:3. Hostia sa dostali pohody a v ďalších minútach zvierali domácich. Tí tomuto tlaku podľahli a v 48. minúte inkasovali v oslabení gól od Percyho. Hráči z Budejovíc tak išli prvýkrát do vedenia. Domáci potom robili všetko možné, aby nepriaznivý stav vyrovnali, no šťastie pri úspešnej koncovke nemali. Streliť gól sa im nepodarilo ani v power-play a tak si všetky body z litvínovského ľadu odviezli hráči z Čeckých Budejovíc.

Na Denisa Godlu smerovalo 19 striel, z ktorých chytil 15, čo je 78,94 % úspešnosť.