Po dvoch septembrových zápasoch, v ktorých nastúpil kežmarský brankár Denis Godla v drese Litvínova v najvyššej českej hokejovej súťaži si tretiu čiarku za svoj klub pripísal člen širšej slovenskej reprezentácie až 9. novembra 2020 v Brne. Pritom je to iba piaty ligový zápas, pretože v českej hokejovej extralige bola kvôli pandémii koronavírusu mesačná zápasová výluka.

Litvínov mal po štyroch kolách nula bodov, pritom všetky štyri zápasy hral doma. Najskôr prehral  doma s Hradcom Králové 2:4 (Godla 88, 2 %), potom doma s Třincom 3:6 (Godla 78.2 %), v októbri so Spartou 1:3 a pred dvomi dňami s Plzňou 1:4. Žltočierny sú tak na poslednom štrnástom mieste. Zaujímavosťou je ale fakt, že sa doteraz stretli s mužstvami, ktoré sú na prvých štyroch miestach v aktuálnej tabuľke!

Domáce Brno bolo pred duelom s Litvínovom v nekompletnej tabuľke na desiatom mieste. Jeden zápas vyhralo v predĺžení, jeden v predĺžení prehralo a tretí zápas prehralo v riadnom hracom čase. Litvínov strelil zo všetkých mužstiev najmenší počet gólov, no nedostal najviac gólov. Preto slabina v bránke asi v mužstve nebude.

Zápas sa začal gólovými príležitosťami na obidvoch stranách, ale gólmani podržali svoje mužstvá. V 7. minúte ale obranca Litvínova trestuhodne pri rozohrávke vo vlastnej tretine nahral presne na hokejku domáceho Valského pre ktorého nebol problém z ideálnej pozície spomedzi kruhov otvoriť skóre. Do konca tretiny sa skóre nemenilo, ale na začiatku druhej už áno. Najskôr ale Denis Godla vychytal svojmu mužstvu dve oslabenia, no potom v priebehu jednej minúty Litvínov skóre otočil gólmi Havelku a Ščotku a v piatej minúte viedol 2:1. Keď Zdráhal tri minúty pred koncom druhej tretiny zvýšil z brejku na 3:1, bolo už na lavičke Litvínova veselšie.

O tom že to bude ešte tvrdý boj o každý bodík potvrdila využitá šanca domáceho Schneidera po vyšachovaní hosťujúcej obrany, po ktorej sa v druhej minúte tretej tretiny zmenil stav na 2:3. Potom sa hra zrýchlila a obidve mužstvá mali šance skórovať, ale brankári opäť podržali svoje mužstvá. Gól ale nakoniec padol, a to pri domácom power-play, keď skóroval Jarušek z Litvínova a tým pečatil konečné skóre na 2:4.

Denis Godla tak vychytal svojmu mužstvu prvé víťazstvo. Išlo na neho 17 striel, z ktorých 15 chytil, čo je 88,2 %-tná úspešnosť.