V nedeľu 27. februára 2022 odohrali hráči Vervy Litvínov, za ktorý opäť chytal kežmarský brankár Denis Godla, ďalší ligový zápas v českej hokejovej extralige. Odohrali ho na domácom ľade proti Vítkoviciam.

Čakal sa vyrovnaný zápas a aj jeho úvod to plne naznačil. Mužstvá sa do bezhlavého útoku nepúšťali, prioritou bola pozorná obrana. Prvú vážnejšiu príležitosť na strelenie gólu riešil náš brankár až v deviatej minúte. Strelu z medzikružia vyriešil, čím položil základ k streleniu prvého gólu na druhej strane. O minútu neskôr totiž slovenský útočník Kudrna tečoval strelu od modrej a bolo 1:0. Potom prevzali taktovku hostia a aj keď sa domáci bránili dobre, nakoniec minútu pred koncom úvodnej tretiny sa im podarilo vyrovnať.

Aj druhá tretina bola vyrovnanou partiou, kde dominovali obrany. Mierne herne navrch mali hostia, ktorí sa častejšie dostávali pred Godlu. Ten mal dostatok príležitostí na to, aby ukázal svoje brankárske umenie a to aj neustále potvrdzoval. Opäť výborné zákroky Denisa Godlu umožnili Litvínovu, aby išli opäť do vedenia. Opäť to bol slovenský útočník, ktorý sa v 34. minúte strelecky presadil, tentoraz to bol ale Súkeľ. O necelú minútu bolo vyrovnané. Ďalší slovenský hráč, tentoraz v drese Vítkovíc Bondra, prestrelil Godlu a bolo 2:2. Našťastie pre Litvínov, krátko pred koncom tretiny strelili domáci tretí gól. Tentoraz ho strelil Kanaďan Esthephan a bolo 3:2.

V tretej tretine sa snažili hostia o vyrovnanie, ale domáci si už víťazstvo nenechali ujsť. V 49. minúte strelil Zygmunt štvrtý gól Litvínova a dvojgólové vedenie 4:2 už dotiahlo až do konca. Litvínov tak vyhral už štvrtý zápas v rade a vždy bol brankárom kežmarský brankár Denis Godla!

Na Denisa Godlu smerovalo 25 striel, z ktorých chytil 23, čo je 92 % úspešnosť.