Po reprezentačnej prestávke sa 15. februára 2021 opäť rozbehla najvyššia hokejová súťaž v Českej republike. Mužstvo Litvínova, v bránke s Kežmarčanom Denisom Godlom, odohralo svoj duel na domácom ľade proti Libercu. Išlo o zápas jedenásteho mužstva tabuľky (Litvínov) proti štvrtému (Liberec).

Úvod zápasu patril domácemu mužstvu. Najskôr prišla prvá veľká šanca Látala, no ani ona a ani šance v prvej presilovke Litvínova neskončili v sieti hostí. Hra sa následne vyrovnala až do vylúčenia domáceho hráča. V prvej presilovke hostí predviedol Denis Godla výborné  zákroky, ktorými podržal svoje mužstvo. Hostia sa ale dostali do tempa a aj po skončení presilovky boli lepším a nebezpečnejším tímom. Gólman domácich ale držal bezgólový stav, ktorý vydržal až do skončenia tretiny.

Na začiatku druhej tetiny prišli dve presilovky Liberca, v nich musel Godla opäť potvrdiť svoje umenie. Najmä šance Vlacha, Knota a Birnera volali po góle, ale stav bol stále 0:0. Hostia tlačili i na ďalej, no namiesto vedúceho gólu sa dočkali v polovici zápasu ďalšej presilovky. Opäť neúspešnej. V druhej tretine to bol trvalý tlak na domácu bránu. V závere sa neustála útočná aktivita hráčov Liberca pretavila v prvý gól zápasu. Jeho autorom bol Derner, ktorý tečoval strelu od modrej a Godla nemal šancu. Pomer striel  10:29 po dvoch tretinách jasne vyjadroval pomer síl. I to signalizuje, že Denis Godla už po dvoch tretinách bol jasne najlepším hráčom domácich.

Na začiatku tretej tretiny mali domáci výhodu až dvoch presiloviek, ale pomer šancí na skórovanie bol v nich 1:1. Hráči Litvínova sa na rozdiel od druhej tretiny už dostávali aj do šancí, ale koncovka bola nepresná. Napriek tomu sa domáci stále snažili o dobýjanie hosťujúcej brány. Keď už sa zdalo, že si hostia umnou hrou udržia najtesnejší náskok prišiel vyrovnávajúci gól najčastejšie strieľajúceho hráča domácich Richarda Jarůška 107 sekúnd pred koncom tretej tretiny. Ten sa najlepšie zorientoval v skrumáži pred bránkou hostí a doklepol puk za bránkovú čiaru, 1:1. Zápas tak pokračoval v päťminútovom predĺžení.

Po jednej nepremenenej šanci na obidvoch stranách sa nakoniec z druhého gólu v súperovej sieti tešili hostia. Ten strelil Gríger, ktorý zblízka prekonal Godlu strelou medzi betónmi. Druhý bod do tabuľky si síce berie favorit, no domáci môžu byť radi, že zo zápasu neodídu bez bodu.

Na Denisa Godlu išlo 36 striel, z ktorých 34 chytil, čo je 94,44 %-tná úspešnosť.