Vo štvrtok 25. februára 2021 sa v Prahe odohral zápas istého štvrťfinalistu play-off (domáca Sparta) a istého osemfinalistu play-off (litvínovská Verva). V bráne hostí bol opäť kežmarský brankár Denis Godla.

Odohralo sa iba 81 sekúnd a už padol v O2 aréne prvý gól. Ten padol do siete domáceho brankára Machovského, ktorého prekonal strelou spomedzi kruhov Pospíšil. Domáci mali potom šancu rýchlo vyrovnať, pretože hrali presilovú hru. Tú ale pozorne zahrala obrana hostí a stav 0:1 sa nezmenil. Ten sa menil v 9. minúte, kedy domáca Sparta vyrovnala. Slovenský reprezentant Matúš Sukeľ prekonal svojho reprezentačného kolegu Denisa Godlu po strele medzi betónmi, 1:1. V druhej polovici tretiny strelili hostia Jarůškom druhý gól, ktorý sa v chaotickej situácii pred bránkou Sparty najlepšie zorientoval. Potom mali domáci druhú presilovku, ale v nej inkasovali. Hostia išli v oslabení do prečíslenia a Gerhát zvyšoval v 15. minúte na 3:1. Tretím gólom vyhnali hostia domáceho brankára Machovského, ktorého nahradil Salák. Záver tretiny hostia udržali domácich na dištanc od Godlu a preto sa stav 1:3 nezmenil.

Obraz hry sa v druhej tretine zmenil. Domáci zvýšili rýchlosť, ale hostia sa umne bránili a hrozili nebezpečnými protiútokmi. V 28. minúte sa konečne dostali do výhody presilovej hry aj hostia a to hneď 5 na 3. Tú využili na strelenie štvrtého gólu Irvingom a Verva viedla 4:1. V druhej polovici tretiny zabral najmä Denis Godla, ktorý parádnymi zákrokmi vygumoval šance domácich. Najmä šance Pecha a Tomáška volali po góle, ale Denis chytal parádne a najmä jeho zásluhou si trojgólové vedenie Litvínov udržal do konca druhej tretiny.

Na prekvapenie bola lepším tímom na začiatku tretej tretiny hosťujúca Verva. Domáci museli poriadne zabrať, aby naklonili hernú aktivitu na svoju stranu. Každou minútou sa tlak zvyšoval a vyústil v druhý gól v sieti Litvínova. Ten strelil osem minút pred koncom tretiny Zikmund a bolo 2:4. Po hákovaní hosťujúceho Balinsisa bolo v 53. minúte nariadené trestné strieľanie. To ale Godla domácemu Pechovi zlikvidoval a podržal Litvínovu dvojgólový náskok. Sparta naďalej tlačila a 5 minút pred koncom mala výhodu presilovej hry. Verva ubránila nielen oslabenie. ale aj hru bez brankára a po víťazstvách v Pardubiciach a v Olomouci naplno zabodovali, po víťazstve 4:2, aj v Prahe u druhého mužstva tabuľky!

Na Denisa Godlu išlo 32 striel, z ktorých 30 chytil, čo je 93,75 %-tná úspešnosť.