Po vychytanom prvom víťazstve v Brne sa o dva dni neskôr (13. 11. 2020) postavil kežmarský gólman Denis Godla postavil opäť do brány Litvínova. Tentoraz to bolo na pôde lídra tabuľky českej hokejovej extraligy v Plzni.

Keď z prvej strely na bránu litvínovskej Vervy išli domáci už v štvrtej minúte do vedenia, zdalo sa, že zápas bude mať jednoznačný priebeh a víťazstvo Plzne bude iba otázkou skóre. Potom ale náš gólman zavrel za sebou roletu a všetky strely, šance i pološance vychytal. Najmä tá v 14. minúte bola pre domácich tutová, ale ležiaci  Denis ju Strakovi chytil. Hostia boli ale počas celého zápasu domácim vyrovnaným súperom a zaslúžene stav vyrovnali. Gól strelil Zygmunt dve minúty pred koncom druhej tretiny. V tretej tretine sme gól nevideli, preto sa zápas presunul až do predĺženia. O tom, že hostia boli domácim zdatným protivníkom svedčí pomer striel po 60 minútach 24:25.

V predĺžení boli útočnejší domáci, ale Godla v bránke Litvínova čaroval a domácich strelcov vychytal aj počas presilovky Plzne, preto o víťazovi zápasu rozhodli až samostatné nájazdy. Aj keď v nich Denis chytil až dva nájazdy, jeho spoluhráči premenili iba jeden, a tak Litvínov prehral v Plzni 1:2, ale aj tak si s horúcej pôdy odviezol nečakaný bod.

Na Denisa Godlu išlo 26 striel, z ktorých iba jedna skončila v sieti. To je 96,1 %-tná úspešnosť.