V nedeľu 29. novembra 2020 sa opäť do brány Vervy Litvínov postavil kežmarský gólman Denis Godla. Tentoraz to bolo na horúcom ľade pražskej Sparty.

Ako v Pardubiciach tak aj v Prahe Litvínov už v druhej minúte zápasu inkasoval, keď sa strelecky presadil domáci Buchtele. Našťastie o pár sekúnd bolo vyrovnané zásluhou netradičného stelca Vervy Irvinga. Potom sa hral vyrovnaný zápas, ale na konci tretiny bol stav 2:1, keď Řepík využil prvú presilovku Sparty.

V druhej tretine Litvínov zásluhou Jarůška vyrovnali a stav 2:2 vydržal nielen po 40 minútach, ale aj po 60 minútach, ba aj po 65 minútach. V samostatných nájazdoch boli šťastnejší hostia z Litvínova. Vyhrali ich 2:1 zásluhou dvoch gólov Válka a Godlu, ktorý vychytal šesť nájazdov domácich strelcov. Litvínov si tak pripísal dôležité víťazstvo.

Na Denisa Godlu išlo 28 striel, z ktorých 26 chytil. To je 92,86 %-tná úspešnosť.