V nedeľu 15. novembra 2020 sa opäť do bránky Litvínova postavil kežmarský gólman Denis Godla. Bol to jeho tretí ligový zápas v priebehu piatich dní, a opäť nesklamal!

Bol to zápas dvanásteho mužstva (Litvínov) proti šiestemu mužstvu tabuľky českej hokejovej extraligy. Domáca Verva Litvínov mohla už inkasovať v prvej minúte, ale Denis vychytal osamoteného Kadleca pred jeho bránkou. Po tomto varovaní sa už naštartovali aj domáci hráči, ktorí gólom Hanzla v siedmej minúte išli do vedenia. To trvalo päť minút, keď hosťujúci Flek strelou spomedzi kruhov prestrelil Godlu. Zápas sa hral vo veľkej rýchlosti a s množstvom kombinačných akcií, gól už ale do konca tretiny nepadol. Strely na bránu: 8:11.

Aj v druhej tretine sa hral rýchly hokej a aj šancí na skórovanie bolo menej. Tú najväčšiu mal hosťujúci Flek, ktorého brejk zlikvidoval Denis Godla. Tým podržal svoje mužstvo a aj preto sa išlo dotretej tretiny stále za nerozhodného stavu 1:1. Strely na bránu: 17:22.

V piatej minúte išiel opäť hosťujúci Flek sám na Denisa Godlu, no náš gólman sa opäť vyznamenal a vychytal strelca Karlových Varov. V ôsmej minúte to už ale hosťom gólovo vyšlo, keď Kaše ušiel domácemu obrancovi na ľavej strane a po vydarenom blafáku nedal Godlovi šancu, 1:2. Domáci sa  potom neustále tlačili pred bránu, v samotnom závere hrali aj bez brankára, ale gólu sme sa už nedočkali. Litvínov tak na domácom ľade ešte nezískali ani bod, lebo aj teraz prehrali 1:2.

Na Denisa Godlu išlo 27 striel, z ktorých iba dve skončili v sieti. To je 92,6 %-tná úspešnosť.