Litvínovskí hokejisti odohrali 9. 1. 2022 ďalší extraligový zápas. Ich súperom bolo Brno, ktoré je síce o päť miest vyššie ako domáci tím, ale rozdiel medzi mužstvami bol iba osem bodov. V bráne domáceho Litvínova bol opäť kežmarský brankár Denis Godla.

V prvej tretine strelili domáci dva góly, keď sa strelecky presadili Balinskis a Straka. Skóre mohlo byť ale vyrovnané, no Denis Godla v bráne Litvínova pochytal i najväčšie šance hráčov Brna, z ktorých najusilovnejší bol Mueller. Najmä počas oslabenia sa kežmarský brankár zaskvel niekoľkými výbornými zákrokmi.

V druhej tretine mali viac z hry hostia. Šance boli na obidvoch stranách, ale hostia domácich prestrieľali 11:4. Jediný gól padol do siete Godlu, keď ho v presilovke Brna prekonal Zaťovič.

Úvod tretej tretiny patril domácim hokejistom, ale veľký tlak nezúročili na strelenie tretieho gólu. To sa im vypomstilo v druhej polovici tretiny, keď Brno nečakane vyrovnalo. V závere domáci dostali šancu na strelenie tretieho gólu, keď hrali presilovú hru,ale trafili iba tyč súperovej brány, a tak sa išlo do predĺženia. V ňom mali prvú šancu na skórovanie domáci, ale gól strelili hostia. Ten strelil Mueller pár sekúnd pred koncom predĺženia a zabezpečil druhý bod pre hostí.

Na Denisa Godlu smerovalo 39 striel, z ktorých chytil 36, čo je 92,30 % úspešnosť.