Zaujímavosťou zápasu medzi domácim Litvínovom a hosťujúcemu mužstvu z Karlových Varov bol fakt, že z doterajších troch vzájomných duelov vždy vyhralo mužstvo, ktoré bolo hosťom. Litvínov dvakrát vyhral v kúpeľnom meste a v jedinom zápase v Litvínove zvíťazili hostia. V nedeľu 7. februára 2021 tak domáci Litvínov, s Godlom v bráne, mal za cieľ túto sériu pretrhnúť.

Svoj zámer podporil v prvej tretine v ktorej mal neustálu hernú prevahu aj keď miernym favoritom zápasu boli hostia, ktorí sú v tabuľke na ôsmom mieste a Litvínov je desiaty. Neustála útočná snaha domácich hráčov vyústila v 15. minúte v strelenie úvodného gólu, ktorý strelil Jarůšek. Až po inkasovanom góle sa zobudili aj hostia. Dvakrát veľmi nebezpečne pohrozili, ale ich dve tutovky zlikvidoval Denis Godla.

V druhej tretine dobrú hernú pohodu domácich podporil Ščotka, ktorý posunul v presilovke litvínovskú Vervu do dvojgólového vedenia. Domáci sa aj naďalej tlačili do útočného pásma, no ako to už býva, prišla chyba v obrane a bolo 2:1. Išlo o nedostatočné pokrytie útočníka pred bránou Godlu a prihrávka spoza brány našla voľného Černocha, ktorý v 36. minúte strelil kontaktný gól na 2:1. Do konca tretiny obidve mužstvá ešte gólovo pohrozili, ale brankári nebezpečné situácie vyriešili.

Tretia tretina začala aktivitou domácich, ktorí nastrelili Heltom tyčku hosťujúcej brány. Potom už prevzali aktivitu hráči kúpeľného mesta a Godla sa na málo práce nemohol sťažovať. Odmenou za aktivitu bol vyrovnávajúci gól, ktorý strelili v presilovej hre. Osem minút pred koncom sa začínalo odznova, 2:2. Po vyrovnaní sa hra upokojila a obidve mužstvá sa zamerali nedostať gól. To prekazil domáci Irving, ktorý dve minúty pred koncom podrazil súpera a hostia mali v samotnom závere výhodu presilovej hry. Kežmarský gólman ale všetky šance súpera pochytal a tak zabezpečil domácim minimálne bod, pretože sa zápas dostal do predĺženia.

V ňom boli úspešnejší domáci, a najmä Jarůšek, ktorý v priebehu minúty mal tri šance na skórovanie. Prvé dve brankár hostí zlikvidoval, no tá tretia už skončila v sieti. Litvínov tak po dvoch prehrách si zapísal víťazstvo po predĺžení.

Na Denisa Godlu išlo 29 striel, z ktorých 27 chytil, čo je 93 %-tná úspešnosť.