Po zmene trénerov keď Országha nahradil Ružička a reprezentačnej prestávke sa opäť rozbehla česká hokejová extraliga. Bolo aj v Litvínove, kde chytá Kežmarčan Denis Godla. Prvým súperom litvínovskej Vervy bola 19. 11. 2021 Mladá Boleslav.

Od prvej minúty sa kežmarský brankár nenudil, keď už po 27 sekundách vychytal tutovku hosťujúceho Fořta! Zápas sa od začiatku hral vo vysokom tempe s minimálymi prerušeniami. Na obidvoch stranách zazvonili konštrukcie brán, no gól nepadol. Ten padol až v 16. minúte v presilovke 5 na 3, ktorú hrali domáci a využili ju po 20 sekundách po tvrdej strele Balinskisa. Následne využili aj tú klasickú 5 na 4. Trafil sa Hrbas a tak Verva viedla v 17. minúte 2:0.

Keď na začiatku druhej tretiny využil Esthepan ďalšiu presilovku Litvínova, boli domáci hráči na pozitívnej vlne. Jasne prevzali opraty zápasu a preto prichádzali ďalšie domáce šance. Jednu z nich využil Irving, ktorý prestrelil slovinského brankára hostí Krošelja a zvýšil na 4:0 a v závere druhej tretiny tretiny strelil Hübl ďalší gól a Litvínov viedol 5:0.

Na začiatku tretej tretiny mali presilovku aj hostia, ale Denis Godla vychytal všetky šance hostí a nedal im šancu rozmýšľať o nejakom zvrate v zápase. Litvínov presilovku úspešne prežil a začal hrať už na istotu. V závere zápasu mali ešte hostia zo dve-tri šance, ale tie kežmarský brankár zlikvidoval a stav 5:0 ostal až do konca zápasu. Po reprezentačnej prestávke Denis Godla vychytanou nulou potvrdil, že je výborne pripravený na ďalšiu časť ligovej sezóny.

Mužstvo Litvínova tak poskočil hneď o dve miesta v tabuľke a už je na deviatom mieste a má už toľko bodov ako veľký ligový favorit celej súťaže Sparta Praha.