V utorok 5. januára 2021 odohrali hráči Vervy Litvínov ďalší ligový zápas. Mužstvo zo severu Českej republiky cestovalo k svojmu najbližšiemu súperovi, do Karlových Varov. V  bránke Vervy bol opäť kežmarský brankár Denis Godla.

Súboj začal netradične. Už v 44. sekunde mal prácu videorozhodca. Ten prepasovanie puku domáceho Beránka pomedzi betóny Godlu odobril a domáci Energetici viedli 1:0. Hostia vyrovnali v 10. minúte, keď Lukeš dorazil strelu Hübla od modrej čiary v presilovej hre. Početnú výhodu mali v závere tretiny aj domáci, ale Godla musel riešiť iba jedinú príležitosť súpera, ktorú zlikvidoval. Do konca tretiny sa už nič mimoriadne nestalo, a tak stav 1:1 sa nezmenil.

Porekadlo Nedáš – dostaneš platilo na začiatku druhej tretiny. Najskôr domáci Kohout pri svojej šanci poriadne vykúpal Godlu v bráne Litvínova, ale gól z toho nebol, aby z protiútoku hostia zásluhou Lotyša Cibulskisa išli do vedenia 2:1. O pár sekúnd mohlo byť už vedenie dvojgólové, ale Žejdl z medzikružia brankára Novotného neprekonal. Potom sa už zobudili herne aj domáci. Strely Koblasu a Skuhravého ešte vyrovnanie nepriniesli, ale v 29. minúte už vyrovnané bolo. Strelu Kašeho ešte Godla vyrazil, ale dorážka Vondráčka už znamenala stav 2:2. Po vyrovnaní prebrali iniciatívu domáci hokejisti, ale Kežmarčan podržal svoje mužstvo a aj jeho zásluhou sa išlo do kabín za stavu 2:2.

Tretiu tretinu začali lepšie hostia. V 101. sekunde napriahol od modrej Štich a delovka skončila v sieti Novotného. Litvínov viedol 3:2. Hra sa potom prelievala z jednej strany na druhú až jedna situácia skončila v pukom v bráne domácich. Gólovú situáciu musel skúmať videorozhodca, ktorý v 47. minúte uznal Litvínovu štvrtý gól, ktorým išli do vedenia 4:2. Strelcom bol opäť Štich, ktorý tešoval Lukešovu strelu. O 33 sekúnd ale už bolo opäť iba o gól. Beránek nabil Mikúšovi, ktorý tvrdou strelou prekonal Godlu. O minútu prišiel v skrumáži pred bránou brankár domácich Novotný o helmu, ale gól tentoraz nebol. Rozthnutý gólostroj sa ale nezastavil, pretože o pár sekúnd po spomenutej skrumáži Zdráhal prešiel po pravom krídle, našiel pri ľavej žŕďke nekrytého Žejdla, ktorý už iba doklepol na 5:3. Karlove Vary sa potom pustili do súpera, a mal desať minút na to, aby urobil niečo s dvojgólovým mankom. Hosťujúcu Vervu ale držal svojimi dobrými zákrokmi Denis Godla. Najskôr zneškodnil strelu Koblasu, potom vykryl šance Skuhravého, Fleka i Kohouta. Hostia sa v závere zamerali predovšetkým na obranu a pripomenuli sa iba delovkou Cibulskisa. Domáci v úplnom závere zápasu skúsili aj hru bez brankára. Godla najskôr chytil tutovku Kašeho, no strela Fleka, 78 sekúnd pred koncom znamenala zníženie skóre na 4:5. Litvínov si už ale šancu trojbodového zisku na ľade piateho tímu nenechal ujsť a šiestym gólom, ktorý strelil Pospíšil desať sekúnd pred sirénou do prázdnej brány pečatil konečné skóre 6:4!

Verva Litvínov tak dosiahla prvé trojbodové víťazstvo v novom roku. Posledné víťazstvo za tri body získal Litvínov 12. decembra 2020 v Zlíne. Odvtedy odohral 8 zápasov a síce v nich trikrát vyhral, ale vždy iba za dva body.

Na Denisa Godlu išlo v zápase až 43 striel, z ktorých 39 chytil, čo je 90,69 %-tná úspešnosť.