Po víťazstve nad Spartou (3:2) sa aj v zápase v Plzni postavil do brány Litvínova Kežmarčan Denis Godla.

V západných Čechách sa hral otvorený hokej. Každé z mužstiev si vypracovalo dostatok sľubných príležitostí na skórovanie, ale brankári boli výborní. V prvej tretine mali tutovky domáci Dzierkals, Kantner a Lang, ale Denis Godla chytal fantasticky a šance zlikvidoval. U hostí mal Chalupa tri šance, ale premenil až tú tretiu, ktorou poslal Litvínov do vedenia 1:0.

Na začiatku druhej tretiny strelil litvínovský Zdráhal druhý gól Litvínova a hráčom v žltočiernych dresoch hralo pokojnejšie. Odmenou im boli ďalšie góly v sieti Plzne. Tretí strelil Zygmunt v 29. minúte a o minútu neskôr Zdráhal zvýšil na 0:4! Domáci si zobraloi oddychový čas. Ich zlepšená hra vyústila do šance Bulířa, ale Godla opäť čaroval. I preto bol stav po druhej tretine 0:4.

Do tretej tretiny vstúpili domáci drvivým tlakom. Z nich vyťažili dva zlepené góly v sieti Godlu a aj keď i naďalej mali hru v moci, hostia sa už nebránili vyhadzovaním puku na zakázané uvoľnenie ako na začiatku tretiny, ale aktívnou hrou. Šance Thorella a Mertla musel Godla zlikvidovať. Aj preto sa už domáci bránili úspešnejšie. Domáci vystupňovali tempo v samotnom závere duelu. V ňom strelili 40 sekúnd pred koncom tretí gól, ktorý strelil Lang zo skrumáže pred bránou. To ale bolo zo strany domácich všetko a tak Litvínov si z Plzne odviezol plný bodový zisk po výhre 4:3.

Na Denisa Godlu smerovalo 37 striel, z ktorých chytil 34, čo je 91,89 % úspešnosť.