V nedeľu 6. októbra 2019 odohralo mužstvo kežmarského brankára Denisa Godlu ďalší súťažný zápas. Po troch víťazstvách v rade tentoraz prišla prvá prehra, a to na ľade Pardubíc.

Domáci išli v šiestej minúte prvej tretiny do vedenia. Kladnu sa podarilo vyrovnať v 34. Sekunde druhej tretiny, ale domáce Dynamo ďalšími dvomi gólmi išli do vedenia 3:1. Rytierom sa podarilo znížiť na rozdiel gólu v závere druhej tretiny z presilovky. V tretej tretine už ale gól nepadol do žiadnej siete, za to vylúčených bolo až až. Domáci mali dokonca minútu výhodu presilovky 5 na 3, ale Denis Godla šance Dynama zlikvidoval. Rytieri ale už nevyrovnali a tak si Denis Godla pripísal v drese Rytierov svoju prvú prehru. Počet striel ale naznačuje, že opäť podal výborný výkon, pretože išlo na neho vyše 40 striel.

Denis Godla zo 42 striel chytil 39, čo je 92,96 percentná úspešnosť.