Po fantastickom výkone v prvom súťažnom zápase v novom kalendárnom roku a víťazstve nad Libercom, druhým mužstvom tabuľky, 2:0 odohrali hokejisti Kladna 5. januára 2020 ďalší zápas v Pardubiciach, na ľade posledného mužstva v tabuľke. Do brány sa aj v meste perníkov postavil hrdina zápasu s Libercom Kežmarčan Denis Godla.

Prvá tretina bola v réžii hráčov Kladna. Boli rýchlejší, útočnejší, kombinačne na vyššej úrovni a išli nekompromisne od prvej minúty za víťazstvom. Prvý gól dal na seba čakať až do 13. minúte, keď po chybe domácej obrany sa strelecky zaskvel O´Donnell. Druhý gól dali Rytieri z Kladna sekundu pred koncom prvej tretiny. Ten strelil v presilovke Stach, ktorý využil dokonalé vyšachovanie domácej obrany.

Druhá  tretina začala tutovkou domáceho Tybora, ktorého strelu spomedzi kruhov Denis vychytal. Zákrokom iba potvrdil, že na začiatku kalendárneho roka je vo výbornej forme. O tri minúty neskôr zlikvidoval ďalšiu šancu domácich, ktorí vzápätí inkasovali tretí gól z hokejky Melku. Ten využil brejk a prečíslenie 2 na 1, Rytieri z Kladna tak viedli v Pardubiciach v 25. minúte 3:0 a domáci fanúšikovia sa dali prvýkrát počuť pískaním na domácich hráčov. Domáci sa ale gólu v sieti hostí dočkali. V presilovej hre domáci Zdráhal prestrelil od modrej čiary všetko čo mu stálo v ceste a v 28. minúte bol stav 1:3. Po inkasovanom góle sa Rytieri opäť zahryzli do súpera a opäť sa častejšie hralo v obrannej tretine Pardubíc. Svoje šance ale hosťujúci hráči pozahadzovali a prišiel trest v podobe druhého gólu v sieti Godlu, keď sa 33. minúte presadil v dorážke domáci Poulíček. V zostávajúcich minútach mali obidve mužstvá šance na skórovanie, ale diváci už gól nevideli a do poslednej tretiny sa išlo za stavu 2:3.

Jednogólové manko povzbudilo domácich, ktorí na začiatku tretiny využilo svoju presilovku na strelenie vyrovnávajúceho gólu. Odvtedy sa začal tvrdý boj o každý puk, pretože každé z mužstiev chcelo tento zápas vyhrať. Hralo sa hore dole. Gól už ale do konca tretiny nepadol, a tak sa išlo do predĺženia. Pred ním už ale bolo jasné, že Kladno opäť v tabuľke poskočilo o jednu priečku a bude na desiatom mieste. Gól v ňom padol do domácej bránky, strelcom Kanaďan Austin a Rytieri tak vyhrali v Pardubiciach 4:3 a pripísali si do tabuľky dva body.

Denis Godla chytil z 30 striel 27, čo je 90 percentná úspešnosť.