Po jednozápasovej odmlke, v ktorej prehral Litvínov s Hradcom Králové 1:4, nastúpil Kežmarčan Denis Godla v utorok 24. novembra 2020 opäť do bránky litvínovskej Vervy. Tentoraz to bolo na domácom ľade, v ktorom sa stretli susedia v tabuľke, jedenásta Verva a desiaty HC Olomouc.

Bol to aj súboj dvoch slovenských brankárov, pretože za hostí chytá Branislav Konrád. Úvod bol šokujúci. Už v 19 sekunde išli domáci do vedenia, keď sa z otočky presadil Jarůšek. Zápas tak od začiatku nabral obrátky, ale gól už v prvej tretine nepadol. V druhej tretine už ich padlo viac. Najskôr v oslabení sa presadili hostia. Domáci prepadli v útoku a hostia v situácii 2 na 1 využili, keď Kolouch vyrovnal na 1:1. V polovici zápasu po podrazení Godlu mali hostia výhodu trestného strieľania, ale Godla strelca hostí Nahodila vychytal. To sa mu už ale nepodarilo o pol minúty neskôr pri šanci Koloucha, ktorý bekhendovou strelou posunul Olomouc do vedenia 2:1. Našťastie pre domácich už o minútu neskôr bolo vyrovnané 2:2. Presadil sa domáci Zygmunt, ktorý tečoval strelu Havelku. Domáci boli lepším tímom, ale útočníkom opäť zlyhávala koncovka.

Aj v tretej tretine sa domáci hráči neustále tlačili do súperovej tretiny, ale hostia už hrali na udržanie vyrovnaného stavu a na rýchle brejky. Domáci sa napokon dočkali vytúženého gólu. Pomohli im k tomu aj hostia, ktorí zbytočne faulovali a išli do oslabenia. Domáci presilovú hru využili za 21 sekúnd zásluhou Balinskisa, ktorý od modrej prestrelil všetko čo mu stálo v ceste a Litvínov 10 minút pred koncom viedol 3:2. O tri minúty už bolo ale opäť vyrovnané. Po strele Knoteka, ktorú Godla vyrazil sa puk dostal k Bambulovi a ten už puk usmernil do odkrytej brány domácich. Domácich inkasovaný gól trochu otriasol a Godla musel niekoľkokrát za sebou zlikvidovať dobré strelecké príležitosti hráčov Olomouca. V samotnom závere domáci zvýšili svoju aktivitu, ale ani hosťujúci Konrád už za svoj chrbát nepustil žiadny puk, preto sa išlo do predĺženia. Za 60 minút bol stav striel na bránu 42:20.

Počas predĺženia mali viac šancí hostia. Ondruškovu i šancu Valského ale Godla vychytal a udržal domácich v zápase. Na druhej strane zas strela domáceho Jarůška skončila na konštrukcii Konrádovej brány. Aj predĺženie prinieslo vyložené príležitosti na skórovanie, ale gól nepadol a zápas tak skončil pri samostatných nájazdoch. Šťastnejší boli domáci, ktorí ich vyhrali 2:1. Rozhodujúci gól strelil Hanzl. Litvínov tak vyhral 4:3 po samostatných nájazdoch.

Na Denisa Godlu išlo 24 striel, z ktorých 21 chytil. To je 87,5 %-tná úspešnosť.