Po nešťastnej prehre v Prahe na ľade Sparty odohrali litvínovskí hokejisti 28. januára domáci zápas proti poslednému celku tabuľky, proti Zlínu. V bránke domácich bol opäť kežmarský brankár Denis Godla.

Do zápasu vstúpili lepšie domáci, ktorí sa v 7. minúte ujali vedenia po peknej kombinácii prvej päťky a gólu Balinskisa. Aj po strelenom góle ostala aktivita na hokejkách litvínovských hráčov. Odmenou im bola prvá presilová hra, ale tá im skôr uškodila, pretože ju zahrali zle, čím posadili na koňa svojho súpera. Krátko po skončení presilovky si v početnej výhode skúsili aj hráči Zlína. Tí ju zahrali lepšie ako domáci, ale Godla vychytal ich šance a udržal priaznivý stav pre svoje mužstvo. Prakticky aj jeho zásluha bola, že domáci zásluhou Zdráhala zvýšili v závere tretiny na 2:0 a išli do kabín v oveľa lepšej nálade.

Druhá tretina bola ako na hojdačke. V prvej polovici veľa gólových šancí nebolo, ale v tej druhej už áno. Hostia strelili v 35. minúte svoj prvý gól, keď strelu od modrej Godla ešte vyrazil, ale na dorážku Zabusovsa nemal nárok, 2:1. Hráčov Zlína gól povzbudil a párkrát sa dostali do dobrých príležitostí. Najväčšie prišli v poslednej minúte tretiny, ale Denis Godla vychytal úplne voľného Malleta a nedovolil Zlínu vyrovnať.

Aj záverečná tretina bola vyrovnaná a raz mal prácu kežmarský brankár v drese Litvínova, raz sa hralo pred Zlínskou bránkou. Brankári boli pozorní, a tak sa skóre nemenilo. To trvalo do 48. minúty, v ktorej našiel voľného Zdráhala presnou prihrávkou Jarůšek a ten strelou do pravého horného rohu zvýšil na 3:1. Hostia ale nezložili zbrane a čoraz viac sa tlačili pred Godlu. Aktivita sa im vyplatila, lebo v priebehu minúty strelili dva góly. Najskôr gólom v 52. minúte po skrumáži pred Godlovou bránou znížili na 3:2 a o minútu neskôr po strele z medzikružia už bolo vyrovnané a začínalo sa odznova. Domáci v záverečnom tlaku víťazný gól nestrelili a tak sa išlo do predĺženia. V ňom mali väčšinou puk v moci hostia, ktorí strelili aj víťazný gól po necelých dvoch minútach a tak posledné mužstvo tabuľky vyhrali v Litvínove 4:3.

Na Denisa Godlu smerovalo 30 striel, z ktorých chytil 27, čo je 90 % úspešnosť.