V sobotu 5. októbra 2019 odohralo mužstvo kežmarského brankára Denisa Godlu ďalší súťažný zápas. Tentoraz na domácom ľade proti druhému mužstvu tabuľky z Liberca. Bol to tretí zápas nášho rodáka v drese kladnianskych rytierov.

Úvodnú tretinu vyhrali hostia 2:1, keď jediný gól za Kladno strelil Jaromír Jágr. V druhej tretine gól nepadol. Kladno vyrovnalo až 7 minút pred koncom, keď sa z presilovky presadil Kanaďan Austin. Všetko smerovalo k predĺženiu, ale nakoniec diváci v posledných, necelých troch minútach zápasu videli ešte štyri góly! Najskôr sa v čase 57:43 opäť presadil Kanaďan Austin a poslal Kladno prvýkrát do vedenia 3:2. O pol minúty neskôr (18:12), ale hostia vyrovnali na 3:3, no o ďalších 27 sekúnd Rytieri z Kladna opäť viedli. Svojim druhým gólom sa presadil Jaromír Jágr. Hostia po góle vsadili všetko na jednu kartu, odvolali brankára, ale Valský cez celé klzisko spečatil výhru Kladna 5:3!

Po dramatickom priebehu si tak Kladno pripísalo do tabuľky všetky tri body a dosiahlo tretie víťazstvo za sebou. Je potešiteľné konštatovať, že vo všetkých troch zápasoch chytal v bráne Kladna náš Denis Godla! Gratulujeme!

Denis Godla z 23 striel chytil 20, čo je 86,96 percentná úspešnosť.