Po výbornom výkone kežmarského brankára Denisa Godlu v zápase v Olomouci, v ktorom inkasoval iba jeden gól, sa tento náš reprezentant postavil do brány aj v domácom zápase (17. 10. 2021) proti Karlovým Varom.

Bodový rozdiel pred zápasom bol medzi mužstvami iba štyri body preto bol zápas pre obidve mužstvá veľmi dôležitý. To potvrdila i prvá tretina počas ktorej sa viac vylučovalo, no gól nepadol ani jeden. V druhej tretine už padli dva, po jednom na každej strane, takže súboj sa rozhodoval až v tretej tretine. V nej išla domáca Verva až do trojgólového vedenia a v 53. minúte viedla 4:1, ale hostia súboj nezabalilo a 41 sekúnd pred koncom znížili na rozdiel jedného gólu. Vyrovnávajúceho gólu sa ale hostia nedočkali a zápas skončil 4:3.

Litvínov tak až v šiestom domácom extraligovom zápase dosiahol víťazstvo v riadnom hracom čase.

Na Denisa Godlu smerovalo 32 striel, z ktorých chytil 29, čo je 90,62 % úspešnosť.