V piatok 11. októbra 2019 odchytal kežmarský brankár Denis Godla za Kladno svoj piaty zápas v drese Rytierov. Po troch víťazstvách a jednej prehre nastúpil Denis proti štvrtému mužstvu tabuľky, proti mužstvu z Plzne.

Hostia v prvej tretine boli herne útočnejší a kombinačne lepší a často sa dostali do výborných streleckých pozícií. Denis mal tak čo robiť, aby podržal svoj tím. Čisté konto si udržal do ôsmej minúty, v ktorej ho po samostatnej akcii prekonal Indrák. Po inkasovanom góle sa snažili domáci o skoré vyrovnanie, ale do šancí sa dostávali veľmi ťažko. Naopak, hostia boli kombinačne lepší a pri otvorených obranných okienkách domácich vedeli ich využiť na rýchle brejky. Pri jednom z nich sa im podarilo streliť dve minúty pred koncom druhý gól a Kladno po prvej tretine prehrávalo 0:2. Strely na bránu: 7:15.

Druhá tretina pre Kladno nezačala optimálne. Hostia z Plzne sa naďalej tlačili do útočnej tretiny a darilo sa im vyvinúť tlak na Denisovu bránu. Odmenou im bol strelený gól už po štyroch minútach a stav už bol 0:3. Domáci sa ale ani za tohto nepriaznivého stavu nevzdávali a v 7. minúte po vybojovanom puku Jágra pri mantineli strelil Stach prvý gól Rytierov. Potom hralo Kladno prvú presilovú hru a v nej strelil Jaromír Jágr kontaktný gól a hneď bola na štadióne búrlivá atmosféra. Gól vlial domácim do žíl novú krv a zrazu boli jasnými pánmi a ľade. Vyrovnávajúci gól visel vo vzduchu. Domáci diváci sa ho dočkali z hokejky Redlicha, štyri minúty pred koncom tretiny. Ani po tomto góle nedalo Kladno nohu z plynu a naďalej búšilo do súpera. Druhý gól Stacha minútu a pol pred koncom bolo odmenou za tú neutíchajúcu bojovnosť domácich hráčov, ktorú ukázali od stavu 0:3. Po dvoch tretinách totiž stav 4:3! Strely na bránu po dvoch tretinách: 23:22.

Po 111 sekundách bol už stav 5:3, keď sa presadil domáci Redlich. O 28 sekúnd hráči Plzne znížili na 5:4, keď Denisa od modrej prestrelil obranca prvej formácie hostí Moravčík. Potom sa hralo hore dole a šancí na skórovanie mali obidve mužstvá. Puk nakoniec videli diváci v bránke hostí. Kladno využilo presilovú hru a Kaut zvýšil v 47. minúte na 6:4. Hostia potom zvýšili obrátky na maximálnu mieru. Mali presilovku a počas nej za hodenie hokejky domáceho obrancu strelil z nariadeného trestného strieľania hosťujúci Gulaš piaty gól Plzne. O dve minúty neskôr však videli diváci 12-ty gól v zápase. Našťastie do bránky Plzne. Machač zvýšil v 53. minúte na 7:5 pre Rytierov. Päť minút pred koncom mali hostia výhodu ďalšej presilovky, ale Denis zatiahol roletu a vychytal všetky tutovky v nej. Nasledovala ďalšia presilovka Plzne tri minúty pred koncom. Denis opäť čaroval a aj preto sa už stav 7:5 pre Kladno do konca zápasu nezmenil.

Denis Godla z 32 striel chytil 27, čo je 84,37 percentná úspešnosť.