Po jednozápasovej odmlke sa 21. februára 2021 do bránky litvínovskej Vervy opäť vrátil Kežmarčan Denis Godla. Zápas v Pardubiciach mal svojho favorita na strane domácich, no hostia si chceli do sídla perníkov zobrať nejaké body.

Úvodná tretina priniesla vyrovnaný hokej a šance prichádzali najmä v presilovkách. Prvý gól padol v 13. minúte do domácej siete v presilovke Litvínova. Jej autorom bol Hanzl a posunul hostí do vedenia. Po inkasovanom góle sa zvýšila aktivita domácich, ale hostia ich do väčšej šance nepustili a aj preto sa stav 0:1  do konca tretiny nezmenil.

Aj druhý gól v zápase bol dosiahnutý v presilovke. Tentoraz zásluhou Blümela do siete hostí v 26. minúte. Stále sa ale hrala vyrovnaná partia. Godla ukázal svoje umenie najmä proti šanci Zohornu, no brejk domáceho strelca v 33. minúte vychytal. O dve minúty vychytal aj šancu Bučka a keď sa minútu pred koncom neujala ani jedovka domáceho Kousala do kabín sa išlo za stavu 1:1.

V tretej tretine sa čakalo kto strelí dôležitý druhý gól, pretože súperi boli vyrovnaní a aj jednogólový náskok by mohol stačiť na víťazstvo. Do tretice aj tretí gól padol v presilovke, no tentoraz do siete mužstva, ktoré malo početnú výhodu. V 52. minúte hosťujúci Gerhát využil nedorozumenie domácich zadákov za bránou Pardubíc, prihral voľnému Látalovi a bolo 2:1 pre Litvínov. Zvyšok presilovej hry vychytal Godla, ktorý v 55. minúte čelil ďalšej domácej presilovke. Aj túto výhodu početnej výhody domácich a šance domácich hráčov v nej Denis Godla vychytal a držal pre Vervu jednogólový náskok. Godlova neprestrieľnosť v oslabeniach sa hosťom vyplatila, pretože minútu pred koncom zápasu strelil Hanzl tretí gól a rozhodol o troch bodoch pre Vervu po víťazstve 3:1.

Na Denisa Godlu išlo 25 striel, z ktorých 24 chytil, čo je 96 %-tná úspešnosť.