Duelom v Liberci odohrali hráči Litvínova ďalší ligový zápas (24. 10. 2021). V bránke bol opäť Kežmarčan Denis Godla.

Zápas začal presilovkou domácich, ktorí ju aj expresne využili. Keď v 9. minúte po presnej kombinácii išiel Liberec do dvojgólového vedenia, bola situácia pre hostí alarmujúca. Oddychový čas trénera Országha ale asi nepadla na úrodnú pôdu, lebo hráči litvínovskej Vervy opäť faulovali a jedine bravúrnym zákrokom Denisa Godlu počas dvoch oslabení ostal stav iba 2:0. Hostia boli radi, že sa do konca prvej tretiny skóre nezmenilo.

Hra sa v druhej tretine vyrovnala, ale hostia opäť ponúkli Libercu dve presilovky. V nich domáci Birner trafil tyčku Godlovej brány, potom musel Denis zasahovať proti Rosandičovej strele, neskôr i proti Jelínkovej tutovke a Klepišovej šanci, no stav 2:0 sa nezmenil. V závere tretiny sa už hra vyrovnala, ale trochu otvorená obrana hostí dala šancu domácim do nej poľahky prenikať. Ich aktivita bola odmenená tretím gólom, ktorý strelil Jelínek po samostatnom úniku súbežne s klaksónom, ktorý ohlásil koniec tretiny. Gól bol rozhodcami uznaný a Liberec viedol 3:0.

Tretia tretina bola už v moci hostí, ktorí sa snažili urobiť niečo s nepriaznivým stavom. Boli aktívnejší, ale góly v sieti Bielych tigrov z Liberca neprichádzali. Ten neprišiel ani jeden a tak Litvínov si z Liberca neodviezol ani bod. Ako vyzeral zápas dokumentuje i počet striel: 37:17.

Na Denisa Godlu smerovalo 37 striel, z ktorých chytil 34, čo je 91,89 % úspešnosť.