V piatok 20. novembra 2020 sa opäť do bránky Litvínova postavil kežmarský gólman Denis Godla. Tentoraz na horúcej pôde, v Liberci.

Náš reprezentant si opäť dobre zachytal, pretože domáci boli strelecky pri chuti a nebola núdza o viaceré gólové príležitosti. Tie Denis Godla v prvej tretine úspešne likvidoval jednu šancu za druhou. V 5. minúte zlikvidoval šancu Jelínkovi, v 9. minúte Filippimu, v 13. minúte Lencovi a v 17. minúte Zacharovi. Hosťujúci hráči mali tiež zo dve-tri šance, ale väčšie boli na strane hráčov Liberca.

V druhej tretine domáci zvýšili tlak na Godlovu bránu. V 3. minúte zlikvidoval Godla Zacharovu šancu a o minútu neskôr išli domáci traja na jedného, ale gól do siete Litvínova nepadol. V polovici zápasu mali domáci presilovku, ktorú už ale po 8 sekundách využiť. Šťastným strelcom bol Filippi, ktorý prekonal Godlu zo skrumáže pred bránou hostí. Po inkasovanom góle sa hostia prebudili a hosťujúca obrana mala zrazu čoraz viac práce. Vyústenie aktivity hostí boli dve presilovky Litvínova, ktorý tú druhú, 27 sekúnd pred koncom druhej tretiny, aj premenilo na vyrovnávajúci gól. Strelcom bol Pospíšil, 1:1.

Na začiatku tretej tretiny mali výhodu presilovej hry domáci hráči, ale nič nebezpečné v nej nevymysleli. Neskôr mal po peknej kombinácii tutovku domáci Bulíř, ale aj túto šancu Godla zlikvidoval. V tretej tretine boli aj hostia nebezpeční, do vedenia ich mohol v polovici tretiny posunúť Hübl, ale kombináciu s Myšákom nezakončil presne. V závere tretiny to už bolo skôr o bojovnosti aj keď domáci dvakrát poriadne pohrozili, no Denis bol opäť výborný! Išlo sa tak do predĺženia.

V ňom sa hralo prakticky na jednu bránu, na tú v ktorej bol Denis Godla. Gólman z Kežmarku ale proti domácim strelcom úspešne odolával a doviedol zápas do samostatných nájazdov. Šťastnejší boli hostia, ktorí rozhodli o svojom víťazstve až v desiatej sérii. Šťastným strelcom bol Ščotka a Litvínov vyhral v Liberci 2:1!

Na Denisa Godlu išlo 28 striel, z ktorých iba jedna skončila v sieti. To je 96,4 %-tná úspešnosť.