V piatok 5. februára 2021 sa na ľade v Plzni opäť postavil do brány Vervy Litvínov kežmarský brankár Denis Godla.

Zápas piateho a desiateho mužstva tabuľky začal nevyužitou presilovkou Litvínova. Po nej musel hostí zachraňovať brankár Godla, ktorý musel v prečíslení domácich hráčov hasiť pri šanci Kodýtka. Potom hrali presilovku domáci a tú aj v 9. minúte Musilom, ktorý tečoval strelu Guláša, využili. Odpoveďou bolo nastrelenie konštrukcie plzenskej brány po strele Hanzla. V 11. minúte mali domáci výhodu druhej presilovky. V nej Godla neinkasoval, ale domáci sa druhého gólu v jeho sieti dočkali. Ten strelil z brejku Pour. Do konca tretiny mali hostia iba jednu šancu na strelenie kontaktného gólu, ale Jarůškovu strelu z bránkoviska domáci brankár Pavlát chytil. Pomer striel na bránku v prvej tretine: 14:8.

Aj v druhej tretine bol aktívnejší domáci favorit. Denis Godla ale chytal výborne. Najmä počas presilovky domácich podal bravúrny výkon, keď vychytal zo tri tutovky hráčov Plzne. Odmenou bol kontaktný gól Vervy, ktorý strelil v 9. minúte Lukeš, ale potvrdil ho až videorozhodca. Hostia sa ale dlho netešili z jednogólového manka, pretože o minútu neskôr pred bránkou Godlu nikým nekrytý Pour mal dostatok času na presné zakončenie, 3:1. Litvínov ale o pár sekúnd odpovedal ďalším kontaktným gólom Cibulskisa, 3:2. Po strelenom góle sa hostia čoraz častejšie objavovali pred domácou bránou a boli zrazu oveľa nebezpečnejší ako v prvej polovici zápasu. Odmenou im bol vyrovnávajúci gól Hanzla, minútu pred koncom tretiny.

Tretia tretina začala šancou domáceho Jíchu, ale Godlov betón bol na svojom mieste. Domáci sa ale po peknej akcii tretej lajny dostali 47. minúte opäť do vedenia gólom Robu. Hostia sa potom snažili streliť vyrovnávajúci gól, ale domáci výborne bránili, Naopak hostia trestuhodne nechali ujsť Gulaša tri minúty pred koncom, ktorý z brejku strelil piaty gól Plzne. O 20 sekúnd vychytal Godla ďalší brejk domácich, no z protiútoku strelili hostia ďalší kontaktný gól Jarůškom a bolo 5:4. Vyrovnávajúci gól sa už Litvínovu nepodarilo streliť a tak prehral 4:5.

Na Denisa Godlu išlo 35 striel, z ktorých 30 chytil, čo je 85,71 %-tná úspešnosť.